Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Aktualności

RSS
Mieli ją zjeść na obiad w Tajlandii – zamieszka w Stanach Zjednoczonych

Makabra, koszmar, gehenna, draństwo – żadne z tych słów nie jest w stanie oddać tego, co spotkało w grudniu ubiegłego roku suczkę z Tajlandii o imieniu Teresa. Ktoś usiłował odciąć jej głowę, ale narzędzie zbrodni ześlizgnęło się i suczka straciła część pyska. Trudno sobie wyobrazić, ile musiała wycierpieć.

42 psy wkrótce stracą dach nad głową. Staruszkowo błaga o pomoc

Staruszkowo to dom dla starych i schorowanych psów, który prowadzi pani Krystyna. To przystań dla tych zwierzaków, których właściwie nikt już nie chce… Teraz nad Staruszkowem zawisły czarne chmury. 42 psom i ich opiekunce grozi eksmisja na bruk.

Obcy człowiek wszedł do płonącego domu, by uratować psa

Ma tylko 20 lat, a nie wahał się zaryzykować życia i pospieszył na pomoc małemu yorkowi, który został uwięziony w płonącym domu. Dla Michaela Patenaude jest oczywiste, że trzeba ratować żywe stworzenie. Jak to się stało, że ten odważny chłopak znalazł się w takiej sytuacji i dlaczego to zrobił?

Magazyn „Mój Pies i Kot” z lunch boxem już w sprzedaży!

Od dzisiaj (16.01.2017 r.) we wszystkich sklepach sieci Biedronka znajdziecie magazyn „Mój Pies i Kot” z praktycznym lunch boxem i słodkim plakatem.

Goldenka prawdziwą bohaterką! W noc sylwestrową uratowała swojego opiekuna

Wierny jak pies – tak mówimy o ludziach, którzy robią wszystko, by pomóc drugiemu człowiekowi – i to jest szczera prawda. Nie ma większej wierności niż psia. Mamy na to kolejny dowód. Poznajcie historię dzielnej goldenki Kelsey ze stanu Michigan w Stanach Zjednoczonych.

Dlaczego mój pies śmierdzi?

Powiedzmy to sobie szczerze – każdy pies od czasu do czasu brzydko pachnie. Czasem czyściutki piesek wpada na pomysł, by wytarzać się w czymś śmierdzącym na spacerze, innym razem ma ochotę poleżeć w błocie… I zawsze wtedy jest przekonany, że pachnie fiołkami, choć my jesteśmy innego zdania. A co, jeśli nieprzyjemna woń to oznaka choroby?

Ma dopiero 12 lat, a pod opieką aż 29 psów

Nie umie bez nich żyć. Towarzyszą jej przez cały dzień, od porannego spaceru przed pójściem do szkoły, aż do wieczora i w nocy, kiedy śpią przed oknami jej pokoju. Agung Dewi, 12-latka z Bali, uratowała przez ostatnie dwa lata mnóstwo psów. A jak to wszystko się zaczęło?

Tak czuje się pies zostawiony na mrozie. Zobacz poruszający film

Młoda, ładna blondynka miota się po małej, zamkniętej przestrzeni. Nie może wyjść. Jest jej zimno. Temperatura spada, robi się naprawę nie do wytrzymania. Każdemu, kto ogląda ten film, serce pęka na widok zamarzającej dziewczyny. Dlaczego nie mamy takiego odruchu, gdy widzimy marznącego na łańcuchu psa?

Powiesił kilkumiesięcznego owczarka na drzewie. Policja zatrzymała podejrzanego

Pod koniec listopada właściciel działki położonej na terenie łódzkiego osiedla Olechów natknął się na ciało owczarka niemieckiego. Ktoś powiesił psa na drzewie, a wcześniej się nad nim znęcał. Był to zaledwie kilkumiesięczny szczeniak. Teraz policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego bestialstwa.

Przyjaźń ponad wszystko! Chłopiec i pies rozumieją się bez słów

Życie – z naszą pomocą – pisze najlepsze scenariusze. I napisało właśnie taki dla niesłyszącej bokserki Ellie i sześcioletniego Connora, który nie mówi i jest opóźniony w rozwoju psychicznym i fizycznym. Poznajcie ich wzruszającą do łez historię.