Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Aktualności

RSS
Socjalizacja od małego, czyli jak oswajać szczeniaka

Przypomnij sobie, jak rozumiałeś świat, gdy miałeś pięć lat. Czy autobus, burza z piorunami albo badanie gardła przez lekarza były dla ciebie czymś zwyczajnym? A rower? Wsiadłeś od razu na górala, czy też uczyłeś się jeździć na rowerku z czterema kółkami? Jesteśmy przekonani, że pies postrzega rzeczywistość tak jak my.

Jak sobie radzić z psem, który dużo szczeka?

Każdy właściciel psa wie, że szczekanie szczekaniu nierówne. Może być informacją: dla domowników o potencjalnym niebezpieczeństwie; dla intruza o tym, że zbliża się do granic terytorium czworonoga; dla innych osobników (ludzi lub psów), że są bliscy przekroczenia dystansu bezpieczeństwa – aby nie zbliżali się bardziej; o naruszaniu przestrzeni osobniczej zwierzęcia; o pilnowaniu przez psa jakiegoś zasobu.

Ma tylko dziesięć lat, a już pomaga psom

Hannah Okel z Waukesha w stanie Wisconsin obchodzi dziś swoje dziesiąte urodziny. Dlaczego piszemy o małej dziewczynce z kraju za oceanem? Z powodu odpowiedzi, jakiej udzieliła swoim bliskim i znajomym na pytanie o to, co chciałaby dostać na urodziny…

Bezdomne psy kontra złodziej

Bezdomne psy spieszące na pomoc obcej okradzionej kobiecie? Trudno to sobie wyobrazić, ale wyobrażać sobie nie trzeba, bo zdarzyło się to naprawdę. Poznajcie niesamowitą historię!

1,5 roczna dziewczynka zaczepia owczarka niemieckiego. Jak na to reagować?

Początkowo Kori (siedmioletni owczarek niemiecki) odnosiła się do 1,5-rocznej Gabrysi przyjaźnie. Rodzice nie ograniczali ich kontaktu, choć był on sporadyczny do czasu, gdy mała zaczęła chodzić. Wtedy coraz częściej spotykała na swojej drodze czworonoga i zaczęła go zaczepiać.

Koszulka dla schroniska. Ronaldo pomaga psom

Co tu robi Cristiano Ronaldo? Przecież to nie portal sportowy i nie piszemy tu o meczach Realu Madryt… A jednak jest powód, żeby ten ubóstwiany przez miliony fanów i fanek piłkarz trafił na nasze strony. Jaki? Przeczytajcie!

Jak pies z psem

Jak pies z psem

14-02-2017

Dwa psy w domu to podwójna radość czy podwójny kłopot? Dużo zależy od psów, ale więcej od nas.

Zakochany pies

Zakochany pies

13-02-2017

Walentynki po psiemu? Dlaczego nie! Psia miłość to nie tylko nagi instynkt, ale również emocje.

20 urodziny jamnika! Na specjalne życzenie

„Obiecaj mi, że zaopiekujesz się moją małą Wheezy i zapewnisz jej dobre życie” – poprosiła Pattie McClung jej mama. To były jej ostatnie słowa. Pattie nie miała wątpliwości, co powinna zrobić.

Żona odebrała bukiet kwiatów od kuriera. Nie były jednak dla niej

Co robisz, gdy ktoś z twoich bliskich jest chory albo cierpi z jakiegoś innego powodu? Starasz się go oczywiście pocieszyć i sprawić, by zapomniał o swoich kłopotach. Nie inaczej było w rodzinie Cardone’ów z Florydy. Gdy kurier przyniósł do ich domu kwiaty, Debbie Cardone myślała, że to dla niej. Prawda była jednak inna…