Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Aktualności

Pomagamy schroniskom

09-04-2012

Pracownicy schronisk, wolontariusze, działacze fundacji prozwierzęcych, przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, behawioryści – wszyscy spotkają się 13 kwietnia w Poznaniu na I Ogólnopolskiej Konferencji dla Kierowników Schronisk i Wolontariuszy „Pomagamy schroniskom”.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak skutecznie zarządzać schroniskiem – zarówno jeśli chodzi o administrację, jak i o wolontariuszy. Poznają też tajniki obsługi klienta, która przydaje się, gdy przytulisko odwiedza potencjalny właściciel psa. Na konferencji odbędą się także debaty o tym, jak bezpiecznie promować adopcje czworonogów w internecie.

Behawiorysta, instruktor szkoły Wesoła Łapka i autor miesięcznika „Mój Pies” Jacek Gałuszka przedstawi program „Lira”, w ramach którego psy w schroniskach poznają podstawy posłuszeństwa. Prezes TOZu Eugeniusz Ragiel wraz z uczestnikami konferencji zastanowi się, jak zwiększyć liczbę adopcji i poprawić pracę schronisk, a także omówi aktualne przepisy dotyczące praw zwierząt.

Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik „Mój Pies”. ACh

Oceń artykuł

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0.0

Zobacz także

Wiadomości:
Przeciwko mordowaniu zwierząt na Ukrainie
Przed mistrzostwami Euro 2012 Ukraina od dawna we wszelki możliwy sposób pozbywa się bezdomnych psów i kotów, o czym nie raz już pisaliśmy. Jutro odbędzie się demonstracja przeciwko tym praktykom.
Przyjaciele na całe życie – Crufts 2012
W czwartek 8 marca w Birmingham w środkowej Anglii rozpocznie się największa na świecie wystawa psów rasowych Crufts. Jak co roku, towarzyszyć jej będzie konkurs „Friends for Life”. Nagradzane są w nim psy, które odmieniły na lepsze życie swoich opiekunów lub swoją pracą...
Amerykański sen bezdomnego psa
Odmianę losu bezdomnego psa Fiona zawdzięcza Audrey i Eldadowi Hagarom, którzy w Los Angeles założyli fundację Hope for Paws (Nadzieja dla łap)....
dodaj swoją opinię Komentarze: Opinii użytkowników: 0