Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Aktualności

fot. Facebook / Brandi Guillet...

Przyjaźń ponad wszystko! Chłopiec i pies rozumieją się bez słów

11-01-2017

Życie – z naszą pomocą – pisze najlepsze scenariusze. I napisało właśnie taki dla niesłyszącej bokserki Ellie i sześcioletniego Connora, który nie mówi i jest opóźniony w rozwoju psychicznym i fizycznym. Poznajcie ich wzruszającą do łez historię.

Brandi i Chad Guillet z Cocoa na Florydzie adoptowali Connora, gdy miał zaledwie miesiąc. Mieli świadomość, że chłopiec będzie opóźniony w rozwoju psychicznym i fizycznym, ale chcieli zapewnić mu jak najlepsze warunki i mnóstwo miłości.

Brandi napisała na Facebooku:

Adoptowałam mojego synka, wiedząc, że ma wadę genetyczną. Teraz Connor ma sześć lat i nie mówi, ale posługuje się językiem migowym.

W grudniu ubiegłego roku Brandi i Chad dowiedzieli się o głuchej bokserce Ellie odebranej nieodpowiedzialnemu hodowcy. Organizacja Coastal Boxer Rescue szukała dla niej domu tymczasowego. Gdy szkoleniowiec powiedział Brandi, że Elllie reaguje na komendy przekazywane gestami, ta pomyślała, że suczka porozumiewa się tak samo jak jej synek i że będą mogli się dogadać. Ellie okazała się najpiękniejszym prezentem pod choinkę dla Connora, a Connor to najpiękniejszy prezent pod choinkę dla Ellie.

Brandi tak napisała o bokserce:

Ma niesamowity kontakt z moim synem. Jest delikatna i czuła. A najwspanialsze w tej adopcji jest to, że mój syn i mój pies z sobą rozmawiają!

Ellie i Connor bawią się w przeciąganie sznura, chodzą razem na plac zabaw, gdzie wspólnie skaczą na trampolinie. A gdy Connor ma atak, Ellie przytula się do niego, liże go po twarzy i chłopiec się uspokaja. Z kolei kiedy chłopiec daje znak, by Ellie usiadła, ona to robi, a kiedy jej czegoś zabrania, machając palcem, ona go słucha.

Connor kocha Ellie, ona jest jego przyjaciółką. Nasz syn nie ma wielu przyjaciół wśród ludzi, ale ma ją – mówi Brandi w rozmowie z ABC News. MC

 

 

Oceń artykuł

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5.0

Zobacz także

Wiadomości:
Z psem na migi
Johnny, 8-letni głuchy border collie z Wielkiej Brytanii, nauczył się kilku komend optycznych, by mieć większą szansę na znalezienie nowego domu.
Głuchy i ślepy znalazły wspólny dom
Eve nie słyszy, nie ma jednego oka, a na drugie widzi kiepsko, Dillon zaś nie słyszy – oba psy trafiły do schroniska Marley’s Mutts w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i tam się zaprzyjaźniły.
5 głuchych psów adoptowanych przez amerykańskiego policjanta
Policjanci z Richmond w Stanach Zjednoczonych pokazali na Facebooku zbiór zdjęć pod tytułem „Policja w Richmond kocha zwierzęta”. Jedno z nich porusza szczególnie: przedstawia detektywa Mac Adamsa i jego pięć adoptowanych głuchych psów, w tym cztery mieszańce pitbuli.
dodaj swoją opinię Komentarze: Opinii użytkowników: 0