Praca - PSY.pl - portal o psach

Praca

Petstar Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko: SPECJALISTA DS. REKLAMY W DZIALE ONLINE.

Jesteśmy wydawcą największych polskich portali zoologicznych PSY.PL i KOTY.PL oraz właścicielem magazynu „Mój Pies i Kot”.

Możesz od zaraz:

  • zarabiać naprawdę dobrze (podstawa + prowzja) – elastyczna forma zatrudnienia;
  • pracować na świetnych nośnikach reklamowych, jakimi są powstające właśnie nowe wersje portali i nowe aplikacje;
  • zajmować się produktami dla zwierzaków, które być może masz i wiesz więcej niż niejeden sprzedawca w sklepie      zoologicznym czy nawet producent;
  • przebywać z ludźmi, którzy rozumieją Twoją ciężką pracę i w każdej chwili gotowi są Ci pomóc;
  • współtworzyć i mieć wpływ na to, jak wygląda Twoje narzędzie pracy;
  • pracować w willi przy stacji metra Racławicka (Warszawa-Mokotów).

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów na powierzchnie i usługi reklamowe;
  • tworzenie kompleksowych ofert handlowych i prezentacji;
  • obsługa posprzedażowa klientów;
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych;
  • monitorowanie rynku reklamowego i konkurencji;
  • współpraca z redakcjami portali i pism przy realizacji planów wydawniczych i sprzedażowych.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w branży reklamowej na podobnym stanowisku;
  • znajomość technik negocjacji;
  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy;
  • nastawienie na osiąganie wyników;
  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań.

Mile widziane: zamiłowanie do psów i kotów 🙂

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez formularz zgłoszeniowy lub na e-mail: [email protected]

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.