Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Rasy

5 ras psów znanych z reklam

Tylko dzięki uroczym psiakom niektóre reklamy na długo pozostaną w naszej pamięci.

Rasowy slang. Jak psiarze nazywają swoje psy?

Nazwy popularnych psich ras, takich jak siberian husky czy buldog francuski, są wszystkim znane. Ale już formy potoczne, których właściciele tych psów używają między sobą, nie tak do końca. Niektóre są tak zabawne, że musicie wszyscy je poznać!

Przy tych psach zapomnij o śnie. 5 ras, które najgłośniej chrapią

Nie od dziś wiadomo, że właściciele psów dzielą się na tych, którzy śpią ze swoimi zwierzętami i na tych, którzy się do tego nie przyznają. Są jednak rasy psów, koło których po prostu spać się nie da. W dzień słodkie psiaki, w nocy – niczym popularny Shrek – zamieniają się w charczące potwory. Poznajcie 5 ras, które chrapią tak, że nie da się spać!

5 ras psów, które już nie istnieją

Prawie każdy z nas ma jakąś rasę psa, którą lubi, która mu się podoba – czy to z wyglądu, czy z charakteru. Trudno więc nam sobie wyobrazić, że taka rasa wymiera. Co innego, gdy chodzi o rzadkie gatunki dzikich zwierząt, o takich przypadkach słyszymy dość często. Ale psy, nasze kochane pupile? A jednak, niektóre rasy istniały jeszcze kilkadziesiąt lat temu, choć dziś pewnie niewielu potrafiłoby je nazwać.

Urocze miniaturki – plusy i minusy małych psów

Psy miniaturowe różnią się od tych dużych nie tylko wyglądem. Co warto o nich wiedzieć?

Buldożki spotkają się po raz XVIII

Masa skóry, wielkie uszy i krępe ciało... Reakcje na ich oryginalną fizjonomię bywają skrajne – od zachwytu, poprzez śmiech, aż do strachu. Choć ich uroda może być dyskusyjna, to na pewno nikt nie odmówi im swoistego wdzięku. Buldogi francuskie, bo o nich mowa, już po raz XVIII spotkają się w Warszawie.

5 ras do domu z ogrodem

Mieszkasz w domu z ogródkiem i chciałbyś mieć poczucie bezpieczeństwa? Doradzamy, jaki pies wyrośnie na twojego stróża.

Zlot niebiańskich psów

Nazwa tej rasy bywa myląca. „Maltańczyk” nie oznacza bowiem psa o wyspiarskim pochodzeniu, ale niebo albo port. O tym, że są to psy o niebiańskim wyglądzie i równie wspaniałym charakterze, najlepiej wiedzą ich właściciele, którzy wraz ze swoimi pupilami spotkali się na drugim już zlocie miłośników tej rasy.

Labrador najpopularniejszy od ćwierćwiecza

Już 25. raz z rzędu labrador retriever został najpopularniejszą rasą w Stanach Zjednoczonych według rankingu American Kennel Club podsumowującego 2015 rok. Jeszcze nigdy jedna rasa nie utrzymywała się na prowadzeniu tak długo!

5 ras do małego mieszkania

Marzysz o psie, ale masz małe mieszkanie? Specjalnie dla ciebie wybraliśmy rasy, którym niewielki metraż zupełnie nie przeszkadza.