Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Rasy

basenji
(Grupa V)

Pies średniej wielkości, wysokonożny, o lekkiej budowie i arystokratycznym wyglądzie. Porusza się eleganckim chodem, przypominającym kłus konia czystej rasy.
wiecej

Wybierzemy ci psa

RSS
5 ras psów znanych z reklam

Tylko dzięki uroczym psiakom niektóre reklamy na długo pozostaną w naszej pamięci.

5 ras do domu z ogrodem

Mieszkasz w domu z ogródkiem i chciałbyś mieć poczucie bezpieczeństwa? Doradzamy, jaki pies wyrośnie na twojego stróża.

5 ras do małego mieszkania

Marzysz o psie, ale masz małe mieszkanie? Specjalnie dla ciebie wybraliśmy rasy, którym niewielki metraż zupełnie nie przeszkadza.

Rasy dla rodziny - rodzinni pupile

Poznajcie psy, które wniosą do waszych domów radość i energię.

Wybierzemy ci psa: jamnik i boston terrier

Obydwoje pochodzimy z małych miejscowości i tam, u rodziny, mamy małe kundelki. Natomiast w Warszawie, gdzie mieszkamy obecnie, nie ma żadnych zwierząt ani dzieci. Mamy mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku, w pobliżu jest park. Pracujemy po osiem godzin dziennie – resztę dnia poświęcimy psu. Obydwoje pracujemy w systemie zmianowym (od 6 do 14 lub od 14 do 22). Zdarza się, że się mijamy, ale bywa, że mamy tę samą zmianę. Wolny czas spędzamy bardzo różnie – czasem w domu, czasem na spacerach i wycieczkach rowerowych. Pieniędzy na psa przeznaczymy tyle, ile będzie trzeba. Podobają nam się czworonogi nieduże i krótkowłose, które mogą być dobrymi towarzyszami.

Wybierzemy ci psa: cavalier king charles spaniel

Od dzieciństwa w moim domu były niewielkie kundelki. Mam dwoje dzieci – jedno ma 11 lat, drugie 2 lata. Mieszkam na wsi – wokół domu rozciągają się łąki, pola i lasy. Przeciętnie mogę poświęcać psu ok. 1,5-2 godz. dziennie. Codziennie staram się wychodzić z dziećmi na spacer, ale wszystko zależy od pogody. Z innych zwierząt w domu mam rocznego yorka. Kwota, jaką muszę miesięcznie przeznaczać na psa, nie ma dla mnie znaczenia. Ze wszystkich ras najbardziej podobają mi się spaniele – a szczególnie springer spaniel angielski. Chcę, by pies był naszym domowym towarzyszem, był łatwy w prowadzeniu i lubił dzieci.

Wybierzemy ci psa: pudel miniaturowy lub toy i bichon frise

Nie mieliśmy nigdy psa, nie mamy dzieci, nie mamy też żadnych zwierząt, mieszkamy w bloku. Psu możemy poświęcić dziennie ok. 6 godzin. W domu nikogo nie ma przez 5 godzin dziennie. Wolny czas spędzamy aktywnie. Miesięcznie możemy na potrzeby psa przeznaczać ok. 400 zł. Podobają nam się psy małe i miniaturowe o średnio długiej, kręconej sierści. Szukamy psa, który będzie naszym przyjacielem i towarzyszem.

Wybierzemy ci psa: bokser i pinczer średni

Nigdy nie miałam psa. Nie mam dzieci, ale nieraz odwiedza mnie siedmioletni siostrzeniec. Mieszkam w kamienicy, w mieście. Mogę chodzić na półtora godzinne spacery, w weekendy nawet na dłuższe (2-3 godziny). Co jakiś czas w grę wchodzą też dłuższe wędrówki. Pies byłby w domu sam przez osiem godzin dziennie.

Top 5 ras dla starszych osób

W tym odcinku cyklu „Top 5 ras dla…” przedstawiamy psy, które najbardziej nadają się na towarzysza starszej osoby.

Top 5 ras do agility

W kolejnym odcinku cyklu przedstawiamy rasy psów, z którymi najlepiej będzie się nam biegało po torze agility.