Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Rasy

szpic wilczy
(Grupa V)

Szpice ujmują piękną okrywą włosową, sterczącą dzięki obfitemu podszerstkowi. Szczególną uwagę zwraca obfita, grzywiasta kryza wokół szyi i puszysty ogon, noszony dumnie nad grzbietem.
wiecej

Wybierzemy ci psa

RSS
5 ras psów znanych z reklam

Tylko dzięki uroczym psiakom niektóre reklamy na długo pozostaną w naszej pamięci.

5 ras do domu z ogrodem

Mieszkasz w domu z ogródkiem i chciałbyś mieć poczucie bezpieczeństwa? Doradzamy, jaki pies wyrośnie na twojego stróża.

5 ras do małego mieszkania

Marzysz o psie, ale masz małe mieszkanie? Specjalnie dla ciebie wybraliśmy rasy, którym niewielki metraż zupełnie nie przeszkadza.

Rasy dla rodziny - rodzinni pupile

Poznajcie psy, które wniosą do waszych domów radość i energię.

Wybierzemy ci psa: jamnik i boston terrier

Obydwoje pochodzimy z małych miejscowości i tam, u rodziny, mamy małe kundelki. Natomiast w Warszawie, gdzie mieszkamy obecnie, nie ma żadnych zwierząt ani dzieci. Mamy mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku, w pobliżu jest park. Pracujemy po osiem godzin dziennie – resztę dnia poświęcimy psu. Obydwoje pracujemy w systemie zmianowym (od 6 do 14 lub od 14 do 22). Zdarza się, że się mijamy, ale bywa, że mamy tę samą zmianę. Wolny czas spędzamy bardzo różnie – czasem w domu, czasem na spacerach i wycieczkach rowerowych. Pieniędzy na psa przeznaczymy tyle, ile będzie trzeba. Podobają nam się czworonogi nieduże i krótkowłose, które mogą być dobrymi towarzyszami.

Wybierzemy ci psa: cavalier king charles spaniel

Od dzieciństwa w moim domu były niewielkie kundelki. Mam dwoje dzieci – jedno ma 11 lat, drugie 2 lata. Mieszkam na wsi – wokół domu rozciągają się łąki, pola i lasy. Przeciętnie mogę poświęcać psu ok. 1,5-2 godz. dziennie. Codziennie staram się wychodzić z dziećmi na spacer, ale wszystko zależy od pogody. Z innych zwierząt w domu mam rocznego yorka. Kwota, jaką muszę miesięcznie przeznaczać na psa, nie ma dla mnie znaczenia. Ze wszystkich ras najbardziej podobają mi się spaniele – a szczególnie springer spaniel angielski. Chcę, by pies był naszym domowym towarzyszem, był łatwy w prowadzeniu i lubił dzieci.

Wybierzemy ci psa: pudel miniaturowy lub toy i bichon frise

Nie mieliśmy nigdy psa, nie mamy dzieci, nie mamy też żadnych zwierząt, mieszkamy w bloku. Psu możemy poświęcić dziennie ok. 6 godzin. W domu nikogo nie ma przez 5 godzin dziennie. Wolny czas spędzamy aktywnie. Miesięcznie możemy na potrzeby psa przeznaczać ok. 400 zł. Podobają nam się psy małe i miniaturowe o średnio długiej, kręconej sierści. Szukamy psa, który będzie naszym przyjacielem i towarzyszem.

Wybierzemy ci psa: bokser i pinczer średni

Nigdy nie miałam psa. Nie mam dzieci, ale nieraz odwiedza mnie siedmioletni siostrzeniec. Mieszkam w kamienicy, w mieście. Mogę chodzić na półtora godzinne spacery, w weekendy nawet na dłuższe (2-3 godziny). Co jakiś czas w grę wchodzą też dłuższe wędrówki. Pies byłby w domu sam przez osiem godzin dziennie.

Top 5 ras dla starszych osób

W tym odcinku cyklu „Top 5 ras dla…” przedstawiamy psy, które najbardziej nadają się na towarzysza starszej osoby.

Top 5 ras do agility

W kolejnym odcinku cyklu przedstawiamy rasy psów, z którymi najlepiej będzie się nam biegało po torze agility.