Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Rasy

Zanim kupisz...

RSS
Zanim kupisz bolończyka

Nie ma cię cały dzień w domu, a do tego masz wrażliwe serce? Nie nadajesz się raczej na właściciela bolończyka, chyba że zabierzesz go z sobą do pracy.

Zanim kupisz bulteriera

Najpierw narozrabia tak, że podniesie opiekunowi ciśnienie, by za chwilę swoimi błazeństwami rozbawić go do łez. Nie bez przyczyny bulteriery nazywane są klaunami.

Zanim kupisz ogara polskiego

Wychowywany przez stulecia do samodzielnego podejmowania decyzji ogar polski nieraz zaskoczy opiekuna własnym zdaniem.

Zanim kupisz dobermana

Tak jak nie każdy kierowca umiałby poprowadzić bolid Formuły 1, tak nie każdy miłośnik psów może stać się właścicielem dobermana. Bo doberman jest jak bolid Formuły 1. To pies tylko dla wyjątkowego, doświadczonego przewodnika.

Zanim kupisz sznaucera miniaturowego

Pies z krwi i kości. Jedna z najbardziej inteligentnych ras. Bystry i błyskotliwy jak cała grupa pinczerów. Czy to możliwe, że mowa tu o sznaucerze miniaturowym, małym piesku do towarzystwa? Przyszły właściciel musi być przygotowany na to, że podejmując się jego wychowania, stanie przed nie lada wyzwaniem.

Zanim kupisz buldoga angielskiego

Aktywiści spacerowi i sportowi powinni rozejrzeć się za psem innej rasy niż buldog angielski.

Zanim kupisz bernardyna

Jesteś starszą osobą albo zapalonym sportowcem i marzy ci się bernardyn? Lepiej zajrzyj do encyklopedii ras i poszukaj innego psa.

Zanim kupisz pekińczyka

Marzysz o psie wpatrzonym w ciebie jak w obrazek? Nie wybieraj się do hodowli pekińczyków.

Zanim kupisz flat coated  retrievera

Jesteś statecznym estetą, który dużo pracuje i często wyjeżdża? Zapewne nie dogadasz się z energicznym i także pracowitym flat coated retrieverem.

Zanim kupisz wyżła weimarskiego

Jeśli myślisz, że z psem będziesz spacerował tylko po parkowych alejkach, nie wybieraj wyżła weimarskiego, choćby nie wiem jak zachwycił cię piękną sylwetką.