Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Rozrywka

Zaginął ci pies? Użyj DINGDOG SOS!

Rozklejanie plakatów działa, ale wymaga czasu. Wrzucenie info na Facebook to też kwestia czasu. Co możesz zrobić natychmiast, gdy zginie ci pies?

Razem możemy jeszcze więcej! Recenzja książki „Fitness z psem”

Mamy dla was świeżutką propozycję wydawniczą od Powszechnego Wydawnictwa Rolniczego i Leśnego. Wydawca przygotował nam wspaniały materiał i pomoc we wspólnych treningach z psem. W książce jest mnóstwo pomysłów na to, co robić razem na zewnątrz!

5 ras psów, które już nie istnieją

Prawie każdy z nas ma jakąś rasę psa, którą lubi, która mu się podoba – czy to z wyglądu, czy z charakteru. Trudno więc nam sobie wyobrazić, że taka rasa wymiera. Co innego, gdy chodzi o rzadkie gatunki dzikich zwierząt, o takich przypadkach słyszymy dość często. Ale psy, nasze kochane pupile? A jednak, niektóre rasy istniały jeszcze kilkadziesiąt lat temu, choć dziś pewnie niewielu potrafiłoby je nazwać.

Gotowanie (z psem!) na ekranie. Gwiazda „Cooking with dog” nie żyje

Ponad milion subskrybentów na YouTube, setki wyświetleń każdego filmu – taką popularnością cieszył się w internecie czworonożny kucharz Francis, który wraz ze swoją panią gotował na ekranie pyszne potrawy od 2007 roku. Niestety, nie nagrają już razem żadnego filmu.

Kiedyś błąkał się po Los Angeles, teraz jest gwiazdą internetu

Dwa lata temu pewna kobieta na ulicach Los Angeles wypatrzyła skołtunionego, wychudzonego psa. Było w nim coś takiego, że kobieta postanowiła go przygarnąć. Ale nie mogła przewidzieć tego, co wydarzyło się potem.

Życie oczami jamnika

Lubicie psy, a szczególnie jamniki? Jeśli tak, to ten film powinniście koniecznie zobaczyć. Ale nie tylko wy, miłośnicy czworonogów, bo film tak naprawdę nie jest o psach, a o… ludziach, ich kłopotach i radościach, o tym, co ich śmieszy i martwi. A wszystko to na oczach pewnego jamnika.

5 psich gwiazd Instagrama, które musisz znać

Są celebrytami w świecie zwierząt i mają więcej followersów na Instagramie niż ty (jesteśmy tego pewni!). Lubicie oglądać zdjęcia uroczych piesków? Przygotujcie się na solidną porcję słodyczy!

Jesteś ciekaw, ile kilometrów chodzisz z psem? Możesz to łatwo zmierzyć!

Nowa wersja popularnej wśród psiarzy aplikacji DingDog przyniosła bardzo przydatną funkcję, a więc liczenie dystansu spacerów. Obsługa funkcji jest banalnie prosta, więc nie powinna nikomu sprawić problemów przy użytkowaniu. Zestawienia dzienne, tygodniowe, miesięczne i łączne pokażą waszą aktywność. Każdy spacer możecie udostępnić na Facebooku, pokazać, gdzie spacerowaliście i podzielić się fajnymi miejscami spacerowymi.

Mieszaniec husky i pomeraniana wschodzącą gwiazdą internetu

Znacie Normana? Nie? To czas najwyższy poznać! Ten uroczy mieszaniec dwóch kompletnie innych ras robi furorę na Facebooku i Instagramie. Koniecznie musicie zobaczyć, jak wygląda :)

Pomysłowy listonosz

Miłość do listonoszy jest raczej rzadko spotykana wśród naszych pupili. Jednak są i takie czworonogi, które zaprzyjaźniły się z roznosicielami poczty, by nie rzec, że z zawartością ich toreb. Pewien listonosz naprawdę bardzo się postarał o przychylność odwiedzanego psa.