Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Sport

Kochasz haszczaki (i inne)? Zobacz fotorelację z II Wyścigu Psich Zaprzęgów w Runowie

3 grudnia w Runowie haszczaki i nie tylko przybiegły wcześniej niż Święty Mikołaj, by stawić się na starcie drugiej edycji biegów organizowanych przez Osadę Psów Północy.

Chcesz spróbować z psem czegoś zupełnie nowego? Ostatnia szansa w tym roku!

Spacery z psem są super, zabawy oczywiście też, ale możecie sprawdzić się z psami także na polu sportowym. Nie potrzebujecie do tego żadnego drogiego sprzętu, nie są wymagane nadludzkie umiejętności. Proponujemy Wam udział w zawodach dogtrekkingowych. Powoli kończy się sezon dogtrekkingowy, więc to ostatnia szansa w tym roku, żeby wystartować.

Zabierz psa na nocny spacer!

Pierwsze na Mazowszu zawody dogtrekkingowe rozgrywane nocą odbędą się 13 sierpnia w Hipolitowie. Zaprasza na nie Mazowiecka Liga Dogtrekkingu.

Psy fruwały na Polu Mokotowskim

Finał najstarszej imprezy grupującej dwu- i czworonożnych sportowców uprawiających frisbee zgromadził na warszawskim Polu Mokotowskim wielu miłośników tej dyscypliny. Widzowie mieli możliwość zarazić się widowiskowym sportem w wykonaniu najlepszych. W ostatni weekend jubileuszowa, dziesiąta edycja zawodów Dog Chow Disc Cup przyciągnęła tłumy.

Maugli, owczarek belgijski malinois, pobił rekord skoków do wody

Tropikalne upały nie zachęcają do przesadnej aktywności fizycznej. Jest jednak dyscyplina sportowa, która wydaje się stworzona dla chcących się ochłodzić czworonogów. To dog diving – skoki do wody. O wygranej decyduje długość oddanego skoku. Najdłuższy skok tegorocznych zawodów wyniósł 8,25 m.

Puchar w Kozienicach

Największe w Polsce i jedne z czterech największych w Europie zawodów agility Międzynarodowy Puchar Ras odbyły się w dniach 30 maja – 2 czerwca na boiskach Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu.

Na Alasce znów ścigają się psy

67 maszerów ze swoimi psami zadeklarowało udział w 41. Iditarod Dog Sled Race, który wystartuje w sobotę 2 marca z Anchorage na Alasce. Dotarcie do mety w miejscowości Nome zajmie psom i maszerom około dziewięciu dni.

Obedience + agility = obility

Chciałbyś łatwiej dogadywać się ze swoim podopiecznym? Wybierz obility – sport dla zwykłych ludzi i ich psów, łączący elementy posłuszeństwa i agility. Stawia się w nim nacisk na pozytywną relację między człowiekiem i psem.

Obedience + agility = obility

Chciałbyś łatwiej dogadywać się ze swoim podopiecznym? Wybierz obility – sport dla zwykłych ludzi i ich psów, łączący elementy posłuszeństwa i agility. Stawia się w nim nacisk na pozytywną relację między człowiekiem i psem.

Rally obedience dla początkujących (2)

W poprzednim numerze opisaliśmy zasady uprawiania rally-o i przedstawiliśmy dwa ćwiczenia z klasy 1, obecnie przedstawiamy kolejne z tej samej klasy.