Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Wystawy

Niedawno skończył trzy lata, a już wygrał Westminster Dog Show

Ma na imię CJ, jest wyżłem niemieckim krótkowłosym i właśnie został Best in Show - najlepszym psem jubileuszowej 140. Westminster Dog Show (15-16 lutego). Ta wystawa psów rasowych organizowana jest na Madison Square Garden w Nowym Jorku przez Westminster Kennel Club.

Napoleon pokonał ponad 1800 konkurentów

Pierwsze dwa miejsca na podium podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Zielonej Górze zajęły sznaucer olbrzym i seter irlandzki z polskich hodowli z okolic Szczecina.

Małpka czy diabełek?

Niewielki piesek o czarnym umaszczeniu, włosach niedbale sterczących na wszystkie strony jak u diabełka i z pyszczkiem małpki, czyli pinczer małpi pokonał 2721 psów, które wzięły udział w słynnej wystawie Westminster Kennel Club Dog Show, która po raz 137. odbyła się w Nowym Jorku.

Psy pobłogosławione

My Xmas Gift Stribrne Prani, yorkshire terrier z Czech został Best In Show międzynarodowej wystawy psów w Głogowie.

Polskie psy w Salzburgu

Tegoroczna Światowa Wystawa Psów Rasowych w Salzburgu zgromadziła ponad 15 tys. psów, z czego prawie 900 przyjechało z Polski. Plasowało nas to w pierwszej piątce najliczniej reprezentowanych narodowości.

Alfie triumfował w strugach deszczu

Ponad 2000 psów wzięło udział w międzynarodowej wystawie w Lesznie, podczas której zwyciężył petit basset griffon vendeen Alfie należący do Diane Reid ze Szkocji.

Siedmiolatka wygrywa Crufts

Suczka rasy lhasa apso Zentarr Elizabeth została Best in Show podczas najważniejszej na świecie wystawy psów rasowych Crufts w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Hitem tegorocznej wystawy był „Crufts Factor” wzorowany na „Mam talent”, podczas którego jeden z psów grał w hokeja gumowym hot dogiem zamiast krążka i kurczakiem zabawką zamiast kija.

„Restauracja pod psem” w Rzeszowie

Międzynarodowa Wystawa Psów w Rzeszowie, organizowana po raz piąty w tym mieście (11-12 lutego), zgromadziła około 2 tys. psów reprezentujących 190 ras. Oprócz podziwiania championów widzowie mogli obejrzeć też przygotowany przez szkoleniowców z Wrocławia spektakl „Restauracja pod psem”.

Nowe zasady championatu

Związek Kynologiczny w Polsce wprowadził od początku 2012 roku zmianę w zasadach przyznawania wystawowego tytułu championa Polski.