Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Wywąchane

RSS
1% podatku na pomoc dla zwierząt

Rozliczając PIT 2017 możemy 1% naszego podatku przeznaczyć na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Ponad osiem tysięcy organizacji liczy na wsparcie z naszej strony. Wśród nich są organizacje zajmujące się zwierzętami.

Wyczesane sklepy dla twojego pupila

Z prezesem Maxi Zoo w Polsce rozmawiamy w dniu otwarcia na Targówku naprawdę… wyczesanego sklepu. Przed rozmową z prezesem Wojciechem Kamińskim mogliśmy sobie gruntownie zwiedzić nowy sklep. Szybki rzut psio-kocio-papugowego oka zarejestrował np. 15-metrową linkę treningową z Heim BioThan (długość niedostępna w internetowych sklepach), kilogram naturalnego prosa dla papug za 14 zł (sic!), kongi dla kotów w bardzo dobrych cenach. Ale zakupy później. Czas na rozmowę.

Kolorowy opłatek, pyszne przysmaki… Czym obdarować psa w Święta?

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najprzyjemniejszych dni w roku. Czas, w którym okazujemy wszystkim więcej czułości i ciepła. W Wigilię zgodnie z tradycją obdarowujemy najbliższych prezentami. Prezenty dajemy bezinteresownie i nie oczekujemy nic w zamian. To tak jak psy, które kochają nas po prostu za to, że jesteśmy. Nie mogą mówić, ale swoją miłość okazują cały rok. Czworonożni członkowie rodzin także zasługują na najlepszy prezent pod choinkę.

Nie masz pomysłu na prezent dla psiarza? Podpowiadamy, co kupić!

Święta tuż, tuż, powoli zaczynamy się zastanawiać, co w tym roku kupić rodzinie i znajomym na prezent… Jeśli wśród bliskich macie właścicieli psów, sprawa jest prosta – wystarczy spojrzeć na naszą listę i wybrać odpowiedni gadżet. Gwarantujemy, że każda z naszych propozycji wywoła na twarzy obdarowywanego szeroki uśmiech! Ucieszy się albo on, albo jego pies, albo obydwoje :)

Nowe przysmaki idealne do treningu z psem

8in1 Training Treats Activity to smaczne przysmaki treningowe dla psów z kurczakiem i ryżem, idealne zarówno dla małych, jak i dużych psów.

Sposób na wypadającą sierść – oryginalny furminator

Linienie to problem, z którym właściciele psów borykają się od zawsze. Szczególnie dotyczy to ras, które intensywnie linieją, na przykład ras pierwotnych (np. siberian husky, alaskan malamute, akita, szpice), owczarków niemieckich, labradorów retrieverów, golden retrieverów czy nowofundlandów.

Wysokiej jakości karma IAMS dostępna w Polsce

Twój pies coś ostatnio marudzi przy jedzeniu? Może warto wypróbować coś nowego? A nuż mu zasmakuje?

Innowacyjne smakołyki dla psów

Wiosna i lato to czas, gdy więcej spacerujemy z naszymi pupilami - warto zadbać wtedy o ich stawy, w czym pomogą specjalne smakołyki. A jeśli twój pies jest nerwowy? Na to też jest sposób!

Reksio na butach i torebkach

Pamiętacie popularną serię bajek o Reksiu? Wielu z was na pewno uwielbia tego sympatycznego pieska. Od niedawna Reksia znów można podziwiać, tyle że nie na ekranie, a… na butach i torebkach.

Na stawy i na stres

Na stawy i na stres

07-04-2016

Jesteśmy w stanie zrobić wiele dla naszych czworonożnych pupili. Zadbajmy więc też o ich stawy (zarówno psów aktywnych, sportowych, jak i młodych i starszych), a także o ich nerwy. Przydadzą się w tym celu innowacyjne smakołyki oferowane przez ScanVet.