Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Zima

RSS
Tak czuje się pies zostawiony na mrozie. Zobacz poruszający film

Młoda, ładna blondynka miota się po małej, zamkniętej przestrzeni. Nie może wyjść. Jest jej zimno. Temperatura spada, robi się naprawę nie do wytrzymania. Każdemu, kto ogląda ten film, serce pęka na widok zamarzającej dziewczyny. Dlaczego nie mamy takiego odruchu, gdy widzimy marznącego na łańcuchu psa?

Umierają ze strachu w samotności. Sylwester w schronisku to koszmar

Od lat obrońcy i miłośnicy zwierząt apelują, by w Sylwestra nie strzelać, a przynajmniej ograniczyć zabawy z fajerwerkami. Część uważa, że to fanaberia zakręconych na punkcie swoich psów właścicieli, ale fakty są takie, że przez huk petard zwierzęta umierają. I to te samotne, których nikt nie uspokoi, bo mieszkają w schronisku.

Co mówi twój pies nie tylko w Wigilię?

Psy są gadułami! Nie wiedzieliście? Może nie umiecie ich słuchać? Ale nic straconego. Psiej mowy można szybko się nauczyć!

Pies pod choinkę? Zobacz, dlaczego to zły pomysł na prezent

Dzieci tak prosiły przez cały rok o psa, więc dlaczego by im nie dać wymarzonego zwierzaka jako prezent na gwiazdkę? Bo to bardzo, ale to bardzo zły pomysł. Dużo w nim emocji, mało refleksji i odpowiedzialności. Zresztą obejrzyjcie film, który pokazuje to bardzo dobitnie.

Jak zadbać o psie łapy zimą

Sami szukamy odpowiednich butów na zimę, by nie przemakały i były odporne na środki chemiczne stosowane na chodnikach i drogach. A jak ochronić psie łapy, na które przecież rzadko wkładamy buty?

Świąteczny stół dla pupila

Nawet jeśli na co dzień nie częstujesz pupila smakołykami z własnego stołu, w wigilię możesz mieć ochotę to zrobić. Które potrawy psu nie zaszkodzą?

Sylwester z czworonogiem

Jak przetrwać sylwestra z psem, który w panice szuka bezpiecznej kryjówki, nie chce wychodzić na dwór i boi się petard?

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła

Psy zimą potrzebują naszego wsparcia, by przejść przez nią zdrową łapą. Jak im pomóc?

Podlewanie choinki

Podlewanie choinki

17-12-2012

Są psy, które bardzo lubią choinki. Zależy im na tym, by drzewka nie uschły, więc regularnie je podlewają… Co nie do końca podoba się właścicielom. Co zrobić, by choinka została ozdobą, a nie obiektem do oznaczania moczem?

Mróz i metalowe obroże

Nadeszła prawdziwa zima – temperatury spadły już znacznie poniżej zera. Zwracamy się do tych właścicieli, którzy na co dzień zakładają swoim psom metalowe obroże.