Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Znani

Królowa Elżbieta II pogrążona w smutku. 13-letnia Holly nie żyje

Stadko welsh corgi pembroke, ulubionej rasy brytyjskiej królowej Elżbiety II, jest coraz mniejsze. Właśnie za Tęczowy Most odeszła ukochana suczka królowej – Holly.

Adele płacze po Atilli

Popularna piosenkarka Adele podczas koncertu w Chicago zadedykowała jeden ze śpiewanych przez nią utworów Atilli, pinczerowi miniaturowemu, którym opiekowała się wspólnie ze swoim partnerem Simonem Koneckim. Atilla odszedł właśnie za Tęczowy Most.

Niewielka suczka Julka wspiera emocjonalnie Stana Borysa

Ukochana pupilka słynnego piosenkarza Stana Borysa ma specjalny status przyznany jej w Stanach Zjednoczonych. Jako „emotional support animal” jest zwolniona z opłat za bilet lotniczy czy pobyt w hotelu. Dzięki temu Julka i Stan Borys prawie się nie rozstają.

Poliż mnie po twarzy

Który pies tego nie robi? Amerykański aktor David Duchovny wykorzystał to i rozpoczął na kanale YouTube kampanię Lick My Face (Poliż mnie po twarzy), która może przynieść wiele dobrego.

Maria Czubaszek odeszła za Tęczowy Most

„A skoro już o śmierci, jeszcze raz zacytuję naszą noblistkę: „Umrzeć – tego nie robi się kotu”. I znów powiem więcej. Tego pies nie powinien również robić swojej pani. A mój Supron to zrobił. Nie pozostaje mi nic innego, jak wierzyć, że jeśli istnieje niebo, to życie tam też bywa czasem znośne…” - pisała kilka lat temu w felietonie na Psy.pl. Teraz pewnie jest już z Supronem i wszystkimi psami, którymi opiekowała się przez całe życie – od dzieciństwa.

Aktor Ryan Gosling ratuje psa

Nikogo to nie dziwi. Dlaczego? Bo kanadyjski aktor to wielki przyjaciel zwierząt i tylko - albo aż - potwierdził swoją miłość do nich. Kilkanaście lat temu przygarnął ze schroniska dla zwierząt w Los Angeles kundelka George'a, którego nazywa największą miłością swojego życia.

Mozart Salmy Hayek zastrzelony z wiatrówki

Od 19 lutego Salma Hayek jest pogrążona w smutku i żałobie po stracie jednego ze swoich ukochanych czworonogów, psa w typie owczarka niemieckiego o imieniu Mozart. Pupila znaleziono martwego na jej ranczu w stanie Waszyngton ze śmiertelną raną postrzałową.

Miłość do zwierząt wynosi się z domu - wywiad z Klaudią Halejcio

O małym psie z wielkim charakterem, który rządzi dużymi psami i zrywa plan zdjęciowy, opowiada Klaudia Halejcio.

Opowieść wigilijna Emiliana Kamińskiego

Gdy myślę o Wigilii, to zawsze przypomina mi się piękny „Psalm wigilijny” Tadeusza Nowaka. Wigilia kojarzy mi się właśnie ze zwierzętami.

Najlepsza partia na osiedlu

Jak suczka Lola słucha, mówi, broni, tańczy, tęskni i owija swego pana wokół pazura, opowiada były premier, poseł SLD Leszek Miller.