A może czas wyjechać z psem do Chorwacji?


Niby już jest po wakacjach, ale to właśnie we wrześniu można w kurortach odpocząć w spokoju, bez tłumu ludzi. Wiele osób wybiera czas po sezonie na wymarzone wakacje. Wyjazd do malowniczej Chorwacji to ciekawy pomysł, tym bardziej, że od niedawna można przebywać na tamtejszej plaży z psem.

W sierpniu w chorwackim mieście Crikvenica powstała jedyna w swoim rodzaju plaża przyjazna psom. Miłośnicy zwierząt już nie muszą się głowić, co zrobić ze swoim ukochanym czworonogiem podczas urlopu w Chorwacji – mogą po prostu iść z nim na plażę.

Plaża w Crikvenicy oferuje leżaki i parasole przygotowane specjalnie dla czworonogów. Na pieskiej plaży nasi podopieczni mogą kąpać się w Adriatyku, a następnie odpocząć, wylegując się w słońcu.

Gdy nadejdzie pora lunchu, warto udać się do pierwszego w Chorwacji baru dla psów, gdzie serwowane są jedyne w swoim rodzaju specjały dla psiaków – mrożona herbata, „piwo” (specjalnie ważone z wywaru drobiowo-warzywnego), ciastka i lody na bazie bananów, orzechów, jogurtu i mleka sojowego. Oczywiście dla właścicieli też znajdzie się coś pysznego 😉 AW