Adele płacze po Atilli


Popularna piosenkarka Adele podczas koncertu w Chicago zadedykowała jeden ze śpiewanych przez nią utworów Atilli, pinczerowi miniaturowemu, którym opiekowała się wspólnie ze swoim partnerem Simonem Koneckim. Atilla odszedł właśnie za Tęczowy Most.

Atilla miał 17 lat. Był psem Simona Koneckiego, partnera Adele. Oboje opiekowali się nim wspólnie od sześciu lat. Kilka dni temu podczas koncertu w Chicago Adele przeprosiła publiczność za to, że jest tak roztrzęsiona, ale w ubiegłą środę odszedł jej pies Atilla. Musiał zostać uśpiony. Adele zadedykowała Atilli piosenkę „One and Only” (Ten jeden jedyny) i wyjaśniła publiczności, że jest jej bardzo smutno, bo nie było jej w tych trudnych chwilach z rodziną.

Adele ma też jamniczkę Louie, którą nazywa miłością swojego życia. Podczas występu w Chicago’s United Centre powiedziała: „Będę płakała dziś wieczorem. Mam dwa psy i jeden z nich umarł dziś. Był bardzo stary. To był pies mojego chłopaka, znałam go więc tylko sześć lat, ale przecież był też moim psem”. MC