Apaszka dla psa i jego pana, która pomaga


Małgorzata Kożuchowska i firma Butcher’s Pet Care pomagają potrzebującym zwierzętom przed nadchodzącą zimą. W ramach akcji Wielcy Małym powstała limitowana edycja apaszek.

To już piąta, jubileuszowa edycja akcji Wielcy Małym znanej przede wszystkim z kalendarzy, na kartach których występują znane osoby z czworonogami. Z tej okazji firma Butcher’s Pet Care chce, by zysk ze sprzedaży zaprojektowanych przez aktorkę Małgorzatę Kożuchowską apaszek zasilił konto akcji.

– Apaszka może być ozdobą przy obroży pupila, a także ciekawym dodatkiem do garderoby właściciela czworonoga. To modny element garderoby dla tych, którzy chcą wyglądać oryginalnie, lubią bawić się modą i jednocześnie mają dobre serca. Na apaszkach znajduje się nadruk w stylu pop-art, który przedstawia psy różnych ras – mówi Małgorzata Kożuchowska.  Aktorka poleca noszenie apaszek nie tylko na szyi, ale też przy pasku, na nadgarstku, na włosach, przy butach czy torebce.

. Jedna kosztuje 59 zł.  

– Zysk ze sprzedaży zaprojektowanych przeze mnie apaszek zasili konta schronisk dla zwierząt. Gorąco zapraszam do wsparcia akcji i zakupu apaszek – mówi Małgorzata Kożuchowska. AW