Beagle czy dziewczyna?


Pewnemu mieszkańcowi amerykańskiego miasta Roanoke w stanie Wirginia dziewczyna kazała znaleźć nowy dom dla nielubianej przez nią beagielki Molly. Chłopak, który swego pupila uwielbia, wykonał zadanie, tylko trochę… na opak.

Mężczyzna zgodnie z prośbą partnerki napisał na portalu ogłoszeniowym o swoim beagle’u Molly, z tym że potraktował żądanie dziewczyny w inny – niż mogła się tego spodziewać – sposób.

Oto, co napisał:

„Moja dziewczyna nie lubi mojej suczki beagle’a Molly. Muszę więc ją przenieść do innego domu. Jest czystej krwi, pochodzi z zamożnej dzielnicy. Miałem ją 4 lata. Lubi grać w gry. Nie została całkowicie wyszkolona. Ma długie włosy, które są dość drogie w utrzymaniu, podobnie jak paznokcie, które lubi mieć dobrze zrobione. Potrafi dziamgać przez całą nocą, a śpi, kiedy ja pracuję. Żywi się tylko najlepszym i do tego najdroższym jedzeniem. Nigdy nie wita mnie w drzwiach po długim dniu, nie daje też bezwarunkowej miłości, kiedy mam doła. Nie gryzie, ale potrafi zgotować piekło!

Więc… Czy ktoś jest może zainteresowany moją 30-letnią, egoistyczną, zołzowatą fanką wyciągania pieniędzy? Przyjdź i weź ją! Ja i mój pies pragniemy znaleźć jej nowy dom najszybciej, jak to tylko możliwe!”.

Po kilku dniach do ogłoszenia została dodana aktualizacja:

„Przykro mi, ale ogłoszenie już nieaktualne – została zabrana do swojego pierwszego domu przez hodowców (jej rodziców). Molly i ja szukamy nowej”.

Zastanawiamy się, czy zgłosiły się jakieś chętne 😉 AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments