Beast ma 1,5 mln fanów na Facebooku

fot. Facebook

Założyciel portalu Facebook, słynny Mark Zuckerberg, na początku 2011 roku utworzył profil swojej czworonożnej pupilce Beast. Przez niespełna dwa lata Beast zgromadziła półtora miliona wielbicieli.

Suczka owczarka węgierskiego puli przyszła na świat 10 stycznia 2011 roku w Grants Pass w stanie Oregon w Stanach Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Polo Alto w Kalifornii ze swoimi opiekunami – Markiem Zuckerbergiem i jego żoną Priscillą Chan. Zarówno Mark, jak i jego żona są administratorami strony Beast. Niewątpliwie para przepada za swoją suczką.  W informacjach o niej czytamy, że jest niesamowitym słodziakiem, a jej zainteresowania to głównie przytulanie, kochanie i jedzenie.

Na profilu  Marka Zuckerberga na zdjęciu profilowym jest oczywiście Beast jeszcze jako szczeniak, a na profilu Priscilli również ona, już dorosła, ze swoją panią. Mimo że Beast nie jest zbyt aktywna na portalu Facebook (ostatni wpis widnieje z datą 26 stycznia), to fanów stale jej przybywa i aktualnie jest ich ponad półtora miliona.

Według portalu rp.pl wśród miliarda zarejestrowanych użytkowników portalu Facebook, aż dziesięć procent nie należy do ludzi. Oprócz firm i marek są tu także profile zwierząt, najwięcej psów i kotów. A Wasi pupile mają już swoje profile? PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments