Bezdomny pies mieszka przy ruchliwym skrzyżowaniu


"W reportażu nie wypowiada ani jednego słowa. Nie znamy nawet jego prawdziwego imienia, ale wiemy że ma za sobą dramatyczne przeżycia. Mimo niesprzyjających warunków w jakich się znalazł dzielnie znosi swój los i czeka z nadzieją jakiej mógłby pozazdrościć mu niejeden człowiek."

');


"O tym, że bezdomny pies mieszka tuż przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu pod Płońskiem powiadomiły nas we wrześniu ubiegłego roku 2 mieszkanki Sochaczewa, które chciały zabrać go ze skrzyżowania i zaopiekować się nim.

– Początkowo na mój widok się ucieszył. Jednak nie podszedł do mnie blisko. Dwa, trzy metry przede mną zatrzymał się, zobaczył, że to nie jego pani i zawrócił – opowiada Teresa Łuczak, Stowarzyszenie „Razem z nami".

– Chciałyśmy go złapać i przekazać fundacji, by znalazła dla niego dom. Jednak on się złapać nie daje. Jemu ludzie zapewniają byt, przynoszą mu jedzenie. Gdyby ten pies był głodny to zmusiłoby to go do tego, by się zbliżyć do ludzi – mówi Jadwiga Wiśniewska z Fundacji „Nero"." CZYTAJ DALEJ

źródło: http://www.tvn.pl/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments