Bezrobotny i jego pies mieszkają w samochodzie


Stracił pracę i dom, teraz mieszka ze swym psem w samochodzie – Brytyjczyk Luke Male walczy o to, by nikt nie odebrał mu ukochanego czworonoga.

');

Mężczyzna miesiąc temu po tym, jak pokłócił się ze swym pracodawcą, stracił pracę jako monter okien. Nie mógł znaleźć nowego zajęcia, po raz pierwszy w życiu stał się bezrobotny, nie miał też środków do życia. Do tego pokłócił się z dziewczyną, która kazała mu wyprowadzić się z jej domu. Został mu tylko samochód, do którego przeprowadził się wraz ze swym psem, piętnastomiesięcznym staffordshire bull terierem Elvisem. Ponieważ zwierzak i jego właściciel nie mogą znaleźć żadnego lokum, od ponad dwóch tygodni starają się żyć w samochodzie najlepiej, jak to tylko możliwe.

Luke Male dużo spaceruje, bo długie siedzenie w aucie jest niewygodne, a w nocy robi się zimno. Obecnie stara się znaleźć nową pracę, bo wie, że tylko wtedy Elvis będzie bezpieczny. Sprzedał już telewizor i odkurzacz – jedyne wartościowe rzeczy, jakich mógł się pozbyć. Jak sam mówi, Elvis jest wszystkim, co ma, i zrobi, co tylko może, by go nie stracić. AW   

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments