Co to jest hotel dla psa? - Psy.pl
pies w torbie

Co to jest hotel dla psa?

Co zrobić z pupile, gdy wybieramy się na wakacje?

Przychodzi kiedyś taki moment, którym w ostateczności musimy podjąć decyzje o powierzeniu naszego pupila na czas naszej nieobecności.

Hotel dla psa – pod tym pojęciem kryje się wiele „standardów” – od kojca jak w schronisku po kanapę w czyimś domu. I właśnie dlatego, oddając pupila na przechowanie, najlepiej przekonać się na własne oczy, gdzie ma ten czas spędzić. Warto też skorzystać z opinii na forach internetowych i szukać odpowiedniego miejsca nie tylko w pobliżu swojej miejscowości, ale też na trasie naszego wyjazdu.

Jak w domu

Oczywiście najlepiej zapewnić podopiecznemu warunki zbliżone do domowych – zostawienie kanapowca w kojcu, a podwórzowego stróża w czyimś mieszkaniu nie jest dobrym pomysłem.

Koniecznie trzeba się też wcześniej dowiedzieć, co zapewnia hotel, a co – karmę, legowisko itp. – należy dostarczyć wraz z psem. Właściciele czworonogów niewysterylizowanych i niewykastrowanych muszą się liczyć z tym, że może być im trudniej znaleźć hotel, który przyjmie ich pupila.

Warto też zapoznać się z naszym artykułem Przeżyć rozłąkę.

Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *