Mój kochany nosek!


„Mój kochany nosek” to temat kolejnej edycji konkursu fotograficznego na portalu Psy.pl. Wyślij nam zdjęcie swojego zwierzaka i wygraj!

Od czego zaczyna się każdy pies? Wiadomo, od nosa! Tym razem czekamy na zdjęcia Waszych pupili, na których pokażecie ich słodkie noski!  Wystarczy cyknąć fotkę aparatem lub telefonem! A przy okazji możesz wygrać nagrodę: zestaw miskę i zabawkę dla czworonoga

Co trzeba zrobić, aby wygrać:

  • zgłosić zdjęcie do konkursu: KLIK
  • dodać krótki opis – co znajduje się na zdjęciu
  • wypełnić formularz i wysłać

Autorzy trzech najatrakcyjniejszych zdjęć otrzymają nagrodę: zestaw misja i zabawka dla psa. Zwycięzców wybierze redakcja portalu Psy.pl .

Pokażcie, jak wyglądają noski Waszych psiaków! Na Wasze zdjęcia czekamy do 15 września, a zwycięzców poznamy 22 września.

Do dzieła!

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Teresa Więcek
Teresa Więcek
4 lat temu

Nasz roczny piesek Dodżi ma nosek podobny do liska , na spacerkach uwielbia wąchać kwiatki i inne roślinki, szukać, co kto wyrzuci z jedzonka i marszczy nosek, jak próbuje mu się znaleziony „smakołyk” zabrać. Dodżi to bardzo pogodny piesek rasy shiba inu. Ma dużo energii, lubi przynosić zabawki do aportu, i robi oczy Shreka , gdy spożywamy kolację. Dodzi lubi dzieci i generalnie ludzi.

Anna Kuznicka
4 lat temu

Moja Śliczna Milka

Ineczka
4 lat temu

Śliczne noski☺