Wyniki konkursu „Mój pies i jego sierść!”


Chcielibyśmy wam bardzo podziękować za wszystkie zgłoszenia w konkursie „Mój pies i jego sierść!”, które do nas nadesłaliście. Widać po waszych zdjęciach, że włożyliście w ich wykonanie dużo serca. Ponownie nas nie zawiedliście, a liczba nadesłanych prac już kolejny raz przerosła nasze oczekiwania. Każde zdjęcie jest jedyne w swoim rodzaju, tak jak wasze kochane psy!

Pokazaliście nam, że Wasz dom to szczęśliwy dom, bo jest w nim… pies. Pokazaliście też z jaką sierścią musicie się zmagać na co dzień. Oj, to nie lada wysiłek, by utrzymać dom w czystości przy naszych kochanych czworonogach. Przypomnijmy, że w ocenie najlepszej pracy brana była pod uwagę między innymi kreatywność i zgodność z tematyką konkursu.

Uwierzcie, że naprawdę nie było łatwo wybrać z tych wszystkich zdjęć, tylko jedno, które zasługuje na wygraną, ale udało się!

Oto zwycięzca konkursu – pyszczurek

Koker
pyszczurek

A co można było wygrać? Do wygrania była naprawdę niesamowita nagroda – odkurzacz marki Bosch Athlet: BCH6ZOOO.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! Z laureatem konkursu skontaktujemy się mailowo. Wszystkich biorących udział w konkursie, zachęcamy do próbowania sił w następnych wyzwaniach fotograficznych, które już niebawem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments