Rybka lubi… SZCZEKAĆ! Puść wodze fantazji i weź udział w konkursie MSC x Psy.pl


Czy Twój pies może pomóc w walce z zanieczyszczeniem mórz i oceanów? Może!

Wspólnie z MSC – międzynarodową organizacją pozarządową, która powstała, aby zachować dziką naturę oceanów – ogłaszamy konkurs! Wyobraź sobie, że Twój pies zostaje… rybą! Jaką by był? Lubiłby pływać głęboko w ocenie i zwiedzać morskie dno, czy może pływałby radośnie przy powierzchni? Byłby duży, mały, a może pstrokaty?

Nie zapomnij, że najważniejsze jest, aby mógł pływać w czystych wodach mórz i oceanów ❤️  Dlatego ZAWSZE staraj się kupować karmy z niebieskim certyfikatem zrównoważonego rybołówstwa MSC. Żeby nasze rybki mogły pływać 🙂

Do wygrania:

  • MATA WĘCHOWA I TORBA MSC

Więcej o MSC przeczytasz TUTAJ.

Zasady są proste:

  • Puść wodze fantazji i opisz swojego psa jako rybę. Nie oszczędzaj nam szczegółów 😉
  • Zamieść zdjęcie swojego psa – chcemy zobaczyć Waszych pięknych przyjaciół! – KLIK!
  • Wypełnij formularz i wyślij

Redakcja portalu Psy.pl wybierze 5 najatrakcyjniejsze opisy, a ich autorów nagrodzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 12 listopada, a zwycięzców poznamy już 15 listopada.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tamira21
29 dni temu

Gdyby Mój pies był rybką byłby dużtą Włochatą rybką która by kochała wszystkie dzieci wszystkich ludzi byłoby bardzo przyjazna w wodzie zwinna i radosna i bardzo by lubiła pływać mój pies to nowofunland ratownik tonących a pływanie woda to jego żywioł

Joanna
Joanna
20 dni temu

Mój pies w sumie.. jest rybą! 😀 Oprócz tego, że kocha pływać, a woda (najlepiej duuuży zbiornik!) jest dla niego powodem do radości, to… ma na imię Karp 😀 Nazwaliśmy go tak, bo pochodzi z Pomorza i w sumie jego buzia trochę przypomina tą karpiową. Jako ryba na pewno miałby dużą płetwę ogonową i wyglądał trochę jak syrenka, trochę jak nomen omen karp 😉 Całości dopełniłyby wielkie, wyłupiaste oczy i kolorowo-neonowe łuski.