Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody!


Przygotowaliśmy dla was kolejny konkurs. Tym razem jest on w innej formie niż poprzednie – nie będziemy bowiem oceniać nadesłanych przez was zdjęć psów, a odpowiedź na pytanie, której udzielicie w krótkiej ankiecie. Warunkiem przystąpienia do wypełniania kwestionariusza jest wcześniejsze zapisanie się do newslettera – zrobicie to, klikając TUTAJ. Na zapisy czekamy do 12 lutego. Po zapisaniu się do newslettera, we wtorek – 12 lutego – wyślemy do was link z ankietą, zawierającą także pytanie konkursowe.

Ankieta składa się z 15 pytań, z czego ostatnie pytanie jest pytaniem otwartym. To właśnie odpowiedź udzielona na nie będzie miała decydujący wpływ na wybranie zwycięzców. Nagrodzimy bowiem autorów najciekawszych odpowiedzi! A co tym razem możecie wygrać?

Autorzy 50 najlepszych odpowiedzi otrzymają od nas nagrody. Pierwsze 35 osób wygrywa superzestaw dla zwierzofana: bawełnianą torbę + etui na telefon, które są dostępne w różnych kolorach i wzorach + próbkę karmy 200 g firmy Addvena (dostępne różne rodzaje). Kolejne osoby otrzymają bawełnianą torbę + etui na telefon.

torby mój pies i kot

etui na telefon

Addvena próbki karmy

Co trzeba zrobić, aby wygrać:

  • do 12 lutego zapisać się do newslettera: KLIK
  • wypełnić ankietę konkursową, do której link przyjdzie mailem 12 lutego

Redakcja portalu Psy.pl wybierze autorów 50 najlepszych odpowiedzi.

Powodzenia!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments