Moc atrakcji w 200. numerze

W sprzedaży jest już wyjątkowe, dwusetne wydanie miesięcznika „Mój Pies”. Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy dla czytelników wiele nagród, niespodzianek, atrakcji. Od tego numeru „Mój Pies” będzie grubszy o kolejne 8 stron - ma ich już 96!

Bohaterami okładki są Tomasz Lis i jego berneński pies pasterski Franz (zobacz film poniżej). W wielkim jubileuszowym konkursie do wygrania jest aż 200 nagród, w tym ta najcenniejsza: trzydniowa wycieczka dla dwu osób na światową wystawę psów do Sztokholmu. Właścicielom czworonogów z pewnością przyda się również 40 kuponów rabatowych do sklepów z akcesoriami dla psów, salonów piękności itp.

Wraz z nowym numerem każdy czytelnik otrzyma wyjątkowy prezent – drugie wydanie przewodnika „Miejsca przyjazne psom”. Tym razem znalazło się w nim kilkaset hoteli, restauracji i gospodarstw agroturystycznych w całej Polsce, które przyjmą nas z psem.

Jubileuszowe wydanie ukazuje się w nowej szacie graficznej. Spis treści 200. numeru miesięcznika „Mój Pies” obejrzeć można tutaj.

Zapraszamy do kiosków…, a najpierw do obejrzenia filmu z Tomaszem Lisem i jego psem Franzem.