Nie żyje Lupo – ukochany pies księcia Williama i księżnej Kate


Lupo, pies księcia Williama, towarzyszył parze książęcej od 2011 roku. Niestety czarny cocker spaniel odszedł w miniony weekend.

Prywatne życie pary książęcej owiane jest tajemnicą. Jednak w miniony weekend Kate i William poinformowali o niezwykle ważnym i smutnym wydarzeniu. Odszedł ich ukochany czarny cocker spaniel, który był ważnym członkiem rodziny królewskiej. Pies księcia Williama nie pokaże się więcej na zdjęciach pary…

Pies księcia Williama i księżnej Kate był ukochanym członkiem rodziny

Lupo, czyli po włosku „wilk”, był czarnym cocker spanielem, który urodził się w 2011 roku tuż przed Bożym Narodzeniem. Malutki, kilkutygodniowy szczeniak trafił pod opiekę Kate na jej trzydzieste urodziny. Czworonóg towarzyszył parze książęcej w najważniejszych chwilach ich życia. Między innymi pomógł nadać imię ich najstarszemu synowi, wybierając z porozrzucanych po pokoju karteczek tę z imieniem „George”.

Pojawiał się często na zdjęciach rodziny i został uwieczniony na jednym z pierwszych zdjęć ich syna. Stał się także bohaterem książek dla dzieci – serii zatytułowanej „Lupo i tajemnice Zamku Windsor”. Towarzyszył swoim opiekunom także na meczach polo. Pojawił się nawet na sesji zdjęciowej do magazynu „Vogue”. Zarówno para książęca, jak i ich dzieci, bardzo zżyli się z psiakiem.

Lupo odszedł w miniony weekend

W niedzielę para książęca poinformowała na swoim Instagramie o śmierci ukochanego czworonoga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

To był bardzo smutny weekend. Niestety nasz ukochany Lupo odszedł. Przez 9 lat był w sercach naszej rodziny i będziemy bardzo za nim tęsknić – piszą książę William i księżna Kate Middleton na swoim Instagramie.

Psiaka pożegnał także brat księżnej – James Middleton, który opiekuje się matką i rodzeństwem Lupo – Zulu, Inką i Luną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

Nic nie jest w stanie przygotować opiekuna na stratę psa. Straty tej nie zrozumieją osoby, które nigdy nie miały psa. Jednak każdy, kto kiedykolwiek pokochał psa wie, że nie jest on jedynie domowym zwierzakiem. To członek rodziny, najlepszy przyjaciel, lojalny towarzysz, nauczyciel i terapeuta – pisze na swoim Instagramie James Middleton.

Książęca para pogrążyła się w żałobie. Fani księcia Williama i Kate już zastanawiają się, czy i jak szybko dołączy do nich kolejny czworonóg. Jak myślicie, jaką rasę tym razem wybiorą?

Autor: Aleksandra Prochocka
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments