Niech się spełniają marzenia

fot. Thinkstock

Przestanę palić, zrzucę zbędne kilogramy, zapiszę się na jogę, więcej czasu poświęcę rodzinie – te i wiele innych postanowień zwykle pojawia się z nastaniem nowego roku. Zapewne wśród opiekunów czworonogów nie zabraknie także obietnic, które złożą swoim pupilom.

Jeśli dokładnie wsłuchaliście się w to, co zwierzęta mówiły w wigilijną noc, to teraz nietrudno będzie spełnić ich marzenia. My podsłuchaliśmy, że westik Larry chciałby częściej spotykać się z pobratymcami, mieszaniec Dinuś nigdy nie ma dość ulubionych kurzych łapek, wyżeł Generał marzy o częstszych zabawach w aportowanie, amstaf Tosiek ma stale niedosyt długich spacerów, bo jego opiekunowie są bardzo zapracowani, suczka Sarna, posokowiec bawarski, wolałaby, aby jej rodzina nie zostawiała jej tak często samej w domu, seter Jazz marzy o wycieczkach za miasto, a kundelek Rudi chciałby powiększyć swoją kolekcję zabawek, zwłaszcza ulubionych piszczących pluszaków.

Czyż wasze psy nie maja podobnych marzeń?  Dopiszcie do listy noworocznych zobowiązań spełnienie chociaż jednego z nich. I spróbujcie dotrzymać słowa. Bo to są psie marzenia, ale skierowane do człowieka. Tylko on może je spełnić. A wdzięczność czworonożnego przyjaciela jest przecież bezcenna. Dlatego życzymy wszystkim Czytelnikom portalu Psy.pl, aby każdy dzień nowego roku 2014 był pełen szacunku i wzajemnej miłości łączącej wszystkich członków rodziny, i tych dwunożnych, i tych czworonożnych. Niech się spełnią marzenia wszystkich. Wtedy na pewno będzie to wspaniały, niezapomniany rok.

PS Specjalne życzenia noworoczne przekazujemy tym czworonogom, które z utęsknieniem wyglądają dłoni, która pogłaszcze, ramion, które przytulą, i ciepłego kąta we własnym domu, a nie w schronisku czy na ulicy. Dzięki wam wszystkim, drodzy Czytelnicy, może się spełnić ich największe marzenie: mieć dom.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments