Od oseska do pieska – dzień 10


Szczeniaki, które urodziła suczka Justyny, mają już tydzień. Co u nich słychać? Czytajcie dalszy ciąg bloga o szczeniakach whippetki Mimi.

15 marca – Słodkie leniuchowanie
Zrobiło się pochmurno i psia rodzina stwierdziła, że w takiej sytuacji sen jest najlepszym sposobem spędzenia czasu. Lando wszedł pod kołdrę u dzieci w pokoju, a Poti zawinęła się w swój śpiwór na kanapie. Maluchy wraz z mamą drzemią na ciepłej poduszce. Ot, takie słodkie leniuchowanie…

Komentuj na forum: http://www.psy.pl/forum/?A=view&C=123595

14 marca – Na ratunek!
Nasza psia sfora zawsze z radością wita pojawiające się w domu maluchy. Osobnik Alfa w stadzie, czyli Lando ma nieograniczony dostęp do kojca z oseskami. Szturcha je nosem, daje buzi i sprawdza czy wszystko jest ok. Natomiast Poti, córka Mimi z zeszłorocznego miotu, jest przeganiana gdy tylko się zbliży. Mama maluchów chyba wyczuwa, że szczeniaki są jeszcze za małe na zabawy ze starszą siostrą. Wszystkie psy reagują natomiast gdy tylko jakiś maluch piśnie i razem biegną mu „na ratunek”.

Komentuj na forum: http://www.psy.pl/forum/?A=view&C=123595

13 maja – Suczki szukają imion

Zapomniałam Wam podać imiona szczeniaków. Jest taki punkt w regulaminie związku kynologicznego, że imiona w jednym miocie muszą rozpoczynać się na tą sama literę. Postanowiłam, że od imienia ojca, czyli Rege, będą się zaczynać na literę „r” i wszystkie będą związane ze znanymi z historii postaciami. Chłopcy dostali imiona Rafaelo Santi, Rodrigo Borgia, Ravel Maurice, Rosso Giovanni Battista, Robin Hood.
Z dziewczynkami mam kłopot. Może Wam przyjdą do głowy jakieś fajne imiona znanych kobiet w historii zaczynające się na literę „r”? Wpisujcie je w komentarzach.

A propos suczek. Pora rozstrzygnąć konkurs „Komu złożyć życzenia”. Suczki na zdjęciu oznaczone były numerami 1. i 5. Nagrody wyślemy pocztą.

Komentuj na forum: http://www.psy.pl/forum/?A=view&C=123595

Starsze wpisy: http://www.psy.pl/news/?O=5308