Parking dla kejtrów w Poznaniu


Kto to taki „kejter”? Po prostu pies. Tak psy nazywają się w gwarze poznańskiej. A poznaniacy wpadli na świetny pomysł. Przy jednym z centrów handlowych powstał parking z czterema budami dla czworonożnych pupili.

Lato takie jest upalne… i co chwila można przeczytać lub obejrzeć w mediach o kolejnym psie zostawionym na parkingu (często przy centrach handlowych) w samochodzie. Jak to się może skończyć? Wciąż wielu opiekunów psów o tym nie myśli, a sierpień wcale nie odpuszcza i pod koniec miesiąca znów może być 35 stopni C w cieniu. Co zrobić z psem, jeśli w taki upał jednak musi towarzyszyć nam podczas zakupów?

Od piątku nie muszą się o to martwić klienci centrum handlowego Franowo w Poznaniu. Powstał tam parking dla psów. Oto, co piszą jego twórcy, zapraszając klientów z psami:
„W trosce o naszych czworonożnych przyjaciół przygotowaliśmy specjalne miejsce odpoczynku – DOG Parking tuż przy IKEA. Specjalnie przygotowane boxy wyposażone są w budy, miski na wodę lub jedzenie oraz zapinaną na kluczyk smycz, odgradza je niewielki płot. Dzięki DOG Parkingowi wasz pupil może oczekiwać na wasz powrót z zakupów bezpiecznie i w komfortowych, zacienionych warunkach. Obiekt powstał z inicjatywy IKEA, Parku Handlowego Franowo oraz sklepu Maxi ZOO, który wyposażył boxy w niezbędne akcesoria. Zapraszamy na zakupy z pupilami!”.

Pomysł przedni, warto, by skorzystały z niego inne duże obiekty handlowe. Z korzyścią dla czworonogów, ich właścicieli, a także dla siebie. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments