Cwaniak to niewielki 8-letni podopieczny schroniska Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Teraz znajduje się w domu tymczasowym.

Charakter: Jego imię bardzo dobrze oddaje jego charakter 🙂 Jest to Cwaniak, ale w dobrym znaczeniu tego słowa – jest bardzo inteligentny i bystry. Jest raczej typem domatora, lubi dnie spędzać zawiniętym w kocyk. Jednak czasem budzi się w nim szczeniak i ma ochotę na zabawę – podczas zabawy zna granice, bawi się tylko swoimi zabawkami. Generalnie nie trzeba mu dużo tłumaczyć – od razu wie czego opiekun od niego oczekuje, którego chce zadowolić ponad wszystko. Cwaniak kocha ludzi, uwielbia przesiadywać ze swoim człowiekiem, pcha się na kolana i nastawia do głaskania. Ale bez obaw, potrafi się też zająć sobą. Można spokojnie go zostawić nawet na 10 godzin np. pracy w mieszkaniu, ponieważ piesek nie brudzi. Pozostawiony sam w domu owija się w kocyk i śpi. Jest bardzo wdzięczny i okazuje to na każdym kroku.
Ma kilka niezwykłych cech:
Na widok znajomego człowieka marszczy nosek tworząc koślawy uśmiech, nie ma w nim jednak żadnej agresji. 🙂

Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *