Pomóż Pixie

Czy zrobiłeś już w tym roku coś dla innych? Może to na Twojej drodze los stawia Pixie

Gdy młodziutka Pixie trafiła do schroniska, dość szybko znalazł się dla niej dom – ale nie zabawiła w nim długo. Przekazywana z rąk do rąk, w końcu stała się ofiarą katastrofy. Wyrzucona z IV piętra, połamana wróciła do schroniska. Tam spędziła niemal trzy tygodnie bez pomocy! Dzięki łańcuszkowi nieobojętnych ludzi ponownie opuściła schronisko. Przeszła katorgę dwóch operacji, które powoli odwracały dzieło zniszczenia.
W trakcie tej walki o „być albo nie być” sunia okazała się wspaniałym czterołapkiem – inteligentnym i posłusznym. To pies ideał – wrażliwy i oddany. Nie sposób pojąć, dlaczego tyle zła stało się udziałem suni – już nigdy nie będzie całkiem sprawna fizycznie. Przed nią i przed tymi, którzy zdecydują się dać jej szansę, jeszcze daleka droga do normalności. Wierzymy jednak, że tacy ludzie się znajdą i pokażą Pixie, co to prawdziwy, kochający dom.

Pixie znajduje się pod opieką poznańskiego Oddziału Fundacji dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych „EMIR”. Osoby zainteresowane adopcją suni proszone są o kontakt z Panią Małgorzatą Prokopowicz.
Dane kontaktowe +48 661 955 880 [email protected]