Sposób na wypadającą sierść – oryginalny furminator


Linienie to problem, z którym właściciele psów borykają się od zawsze. Szczególnie dotyczy to ras, które intensywnie linieją, na przykład ras pierwotnych (np. siberian husky, alaskan malamute, akita, szpice), owczarków niemieckich, labradorów retrieverów, golden retrieverów czy nowofundlandów.

Problem wypadającej sierści nasila się w okresie wiosennym i jesienną. To wtedy nasi pupile gubią najwięcej sierści. Najlepszym sposobem na radzenie sobie z linieniem jest profesjonalne narzędzie do usuwania podszerstka i martwej sierści – Furminator. Furminator jest bardzo łatwy w użyciu – stosuje się go jak zwykłą szczotkę, wyczesując sierść zwierzęcia.

Narzędzie do usuwania podszerstka

Narzędzie do usuwania podszerstka Furminator jest dostępne dla wszystkich ras i wielkości psów, w wariantach dla sierści krótkiej i długiej.

furminator

Oryginalny Furminator ma opakowanie z hologramem, numery patenetów i przycisk FURejector. Zobacz,jak działa TUTAJ.

Na rynku dostępnych jest wiele podróbek narzędzia Furminator, które mogą być niebezpieczne dla twojego pupila. Zobacz TUTAJ, jak odróżnić oryginalny produkt od podróbki i w jakich sklepach na 100% kupisz oryginał.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments