Test walentynkowy: Czy twój pies naprawdę cię kocha?


Jesteś pewien, że domowy pupil darzy cię niepowtarzalnym uczuciem? Rozwiąż nasz test i przekonaj się, czy twój pies naprawdę cię kocha!

Czy twój pies naprawdę cię kocha? Sprawdź wyniki!

33-40 punktów

  • Love is in the air!

Twój pies darzy cię prawdziwie silnym uczuciem, którego można tylko pozazdrościć! Ufa ci, czuje się w twoim towarzystwie doskonale i uwielbia po prostu być przy tobie. Możesz mieć pewność, że 14 lutego to właśnie ty zostaniesz jego walentynką!

25-32 punktów

  • Do zakochania jeden krok!

Jesteś na dobrej drodze, by zaskarbić sobie prawdziwą miłość swojego podopiecznego. Naprawdę niewiele do tego brakuje! Poświęć psu odrobinę więcej uwagi, zaangażuj się we wspólne zabawy i pokaż mu, że naprawdę ci na nim zależy – twój psiak bardzo szybko odwzajemni twoje uczucia i staniecie się idealną parą!

17-24 punktów

  • Tylko mi nie przeszkadzaj!

Twój psiak nie darzy cię zbyt dużą miłością i ma wiele ważniejszych spraw na co dzień. Wciąż jednak nie jest za późno, by między wami nawiązało się prawdziwe uczucie! Postaraj się być dla zwierzaka trochę bardziej atrakcyjny – smaczki, zabawki, przyjazne interakcje pozwolą wam nawiązać bliższą, uczuciową relację!

10-16 punktów

  • Toleruje cię, ale z daleka

Twój psiak traktuje cię jak zwykły element codziennego życia. Czy jesteś, czy cię nie ma – dla niego to bez większej różnicy. Nie potrzebuje twojego wsparcia ani towarzystwa, chociaż czasem, dla urozmaicenia czasu, zerknie na ciebie i zobaczy, co robisz… Byle poza zasięgiem twojej ręki! Powinieneś bardziej przyłożyć się do opieki nad swoim psem, by poczuł się w twoim towarzystwie kochany i bezpieczny. Na pewno kiedyś ci się za to odwdzięczy!

8-9 punktów

  • Zbędny ciężar na drugim końcu smyczy

Wygląda na to, że nie kojarzysz się swojemu psu z niczym przyjemnym. Zwierzak wyraźnie cię unika i woli schodzić ci z oczu, kiedy tylko może. Wasza relacja jest bardzo niezdrowa i może skończyć się naprawdę źle! Jak najszybciej skonsultuj się ze specjalistą, który pomoże wam lepiej się ze sobą dogadywać!

Autor: Aleksandra Prochocka