Z trasy szybkiego ruchu do Och-Teatru


Blacki trafił do kliniki Centrum Pomocy Zwierzętom TRIP przy ul. Saszerów 38 jako pierwszy bezdomny pacjent. Po wyleczeniu szybko znalazł dom – przygarnęła go aktorka Maria Seweryn, w towarzystwie której będzie teraz częstym bywalcem warszawskiego Och-Teatru.

Blackiego znaleziono na trasie między Mińskiem Mazowieckim a Warszawą. Do kliniki weterynaryjnej został przywieziony nieprzytomny, choć nie miał widocznych urazów. Po badaniach krwi lekarze wykluczyli babeszjozę i zatrucie. Blacki był skrajnie wycieńczony, ale na szczęście nie odwodniony. Dopiero po wielu godzinach ocknął się i podniósł głowę.

Pies nie miał obroży ani czipa. Wolontariusze kliniki szukali jego właściciela, ale nikt się nie zgłosił, poinformowali więc, że pies jest do adopcji.

Nową właścicielką czworonoga została kilka dni temu aktorka Maria Seweryn, której Blacki –  teraz już z nowym imieniem Ferdynard – będzie towarzyszył w Och-Teatrze. Obydwoje będą też pozować do kalendarza na 2013 r., który przygotowuje Centrum Pomocy Zwierzętom TRIP na rzecz bezdomnych psów ze schroniska w Celestynowie, a także na cele statutowe fundacji.

Sukces tak szybkiej adopcji jest tym większy, że Blacki-Ferdynard to pierwszy bezdomny pies, który trafił do kliniki przy ul. Szaserów 38, co dobrze wróży na przyszłość.

Więcej o klinice Centrum Pomocy Zwierzętom TRIP czytaj TUTAJ. AW

 

   

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments