Jakim zwierzęciem domowym jesteś? Rozwiązanie quizu


W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 4/2021, który ukazał się 12 kwietnia opublikowaliśmy quiz. Jakim zwierzęciem domowym jesteś? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Puchaty królik a może rybka? Gdybyś miał być zwierzęciem domowym – kim byś był? Już dłużej nie musisz się nad tym zastanawiać. Wystarczy że rozwiążesz nasz prosty test i sprawdź!

Jakim zwierzęciem domowym jesteś?

Na przedostatniej stronie gazety Mój Pies i Kot nr 3 umieściliśmy quiz. Aby go rozwiązać, przygotuj kartkę i długopis. Przeczytaj też uważnie pytania i zaznacz te odpowiedzi, które najbardziej pasują do ciebie pupila. Chcesz wiedzieć, jakim zwierzęciem domowym jesteś? Policz, która odpowiedź, A, B, C czy D pojawia się najczęściej i sprawdź rozwiązanie.

Przewaga odpowiedzi A

  • pies 

Gratulacje! Jesteś najwierniejszym przyjacielem… człowieka. Jesteś towarzyski, masz wielkie serce i oczywiście kochasz ludzi i przygody. Cenisz sobie też dobrą zabawę, ale tylko w odpowiednim towarzystwie. Można na tobie polegać. Zawsze mówisz też prawdę. Co tu dużo mówić – dobrze jest mieć cię przy sobie.

Przewaga odpowiedzi B

  • Kot

Wiesz, jak zabiegać o czyjąś sympatię, choć wolisz, jeśli to inni zabiegają o ciebie. Jesteś miły, szczególnie, gdy to się opłaca…, ale gdy ktoś nadepnie ci na odcisk, potrafisz pokazać pazurki! Bywasz kapryśmy i potrafisz strzelić focha, ale nie gniewasz się przesadnie długo. Swoich najbliższych cenisz ponad wszystko.

Przewaga odpowiedzi C

  • Królik

Jesteś przyjazny i sympatyczny, ale też uczuciowy i delikatny.  Z chęcią przebywasz wśród przyjaciół, o ile gwarantują ci ciszę i spokój. Cenisz sobie też niezależność i jesteś indywidualistą – ciężko przekonać cię do swoich racji, a gdy ktoś próbuje zrobić to na siłę – potrafisz się za to odgryźć!

Przewaga odpowiedzi D

  • Rybka

Charakteryzują cię empatia, spryt, a także komunikatywność. Ale tylko dla najbliższych. Dla obcych jesteś zimny i niedostępny, prawie tak, jakby pomiędzy wami była gruba szyba. Na szczęście nie jest trudno się z tobą zaprzyjaźnić. Aby zyskać twoją sympatię, wystarczy postawić ci dobry obiad. Z raz, czy dwa…

I co Wam wyszło? Jakie zwierzę domowe w Was drzemie? Dajcie nam znać w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments