Bezdomniaki filmują wesele

fot. YouTube

Każdy sposób jest dobry, by pomóc w adopcji psa. Na oryginalny pomysł wpadł pan młody z Meksyku. Zaprosił zwierzaki ze schroniska na swoje wesele w roli operatorów kamer. Upiekł w ten sposób kilka pieczeni przy jednym ogniu.

Shahr Nouraini, narzeczona Petera Rushtona, bardzo kocha psy. Przyszły mąż postanowił zrobić jej jakąś niespodziankę w dniu ślubu. Z pomocą przyszedł mu zaprzyjaźniony fotograf Sol Tamargo z Del Sol Photography. Zaproponował, żeby schroniskowe czworonogi wyposażyć w kamery GoPro i zatrudnić w roli filmujących ślub i wesele z punktu widzenia psa.

Pan młody poprosił też gości weselnych, by przekazali datki na schronisko Playa Animal Rescue lub przynieśli gryzaki albo zabawki. Skontaktował się ze schroniskiem i poprosił o wybranie psów. W efekcie kolejnymi gośćmi młodych zostały Daphne, Daisy i Zac.

Gdy Shahr przygotowywała się do ślubu, Tamargo i psy z opiekunami wślizgnęli się do pokoju. „Popłakałam się ze wzruszenia. To była niesamowita niespodzianka. Na szczęście Peter i Sol zaskoczyli mnie, kiedy jeszcze była makijażystka, inaczej miałabym rozmazaną twarz” – wspomina na stronie Del Sol Photography panna młoda.

Daphne, Daisy i Zac zachowywały się doskonale, a goście nie szczędzili im głasków i pieszczot. A jaka jest najlepsza wiadomość? Daisy i Daphne znalazły po wypełnieniu swej roli podczas ślubu domy na zawsze. O Zaca nie trzeba się martwić, bo jest domowo-schroniskowym psem: należy do jednego z pracowników schroniska. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments