Buda jak dom


Julian Kite z miejscowości Swadlincote w Wielkiej Brytanii wybudował murowaną budę dla psa i wygrał w konkursie ogłoszonym przez firmę ubezpieczeniową More Than 1000 funtów.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy Julian Kite stracił pracę, a był właścicielem dwóch buldogów i staffika, które były w stanie zniszczyć każdą drewnianą budę i każde legowisko. Wybudował więc dla nich murowaną minireplikę własnego domu z izolowanymi ścianami i podłogami, wykładzinami, oszklonymi oknami, elektrycznością, spadzistym dachem, kanalizacją i wysypanym żwirem podwórkiem z oświetlającą je latarnią. Zajęło mu to ponad cztery i pół dnia, a koszt wyniósł 1800 funtów. Przyjaciele zasugerowali mu, że to doskonały pomysł na własny biznes i tak powstała firma Just Kennels (www.justkennels.co.uk) zajmująca się stawianiem murowanych bud.

 

 

Dziś w murowanej budzie przy domu Juliana Kite’a mieszka dwuletni bernardyn Wellington, a budowla wygrała w konkursie Pet Pad 2012 ogłoszonym przez firmę ubezpieczeniową More Than. MC

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments