Buldożka z kartki


Największym pocieszeniem dla Carol Gardner, którą ciężko doświadczyło życie, okazał się jej własny pies, który miał być substytutem terapii, a dał nowy sposób na życie.

Carol Gardner w wieku 52 lat przyszło zmagać się z rozwodem, długiem, brakami pracy i dochodów oraz depresją. Adwokat polecił jej, by zdecydowała się na terapię albo sprawiła sobie psa. Carol Gardner wybrała drugie rozwiązanie i wkrótce stała się właścicielką czteromiesięcznej buldożki angielskiej Zeldy.

Przyjaciel Gardner, który wiedział o jej problemach finansowych, powiedział jej o organizowanym przez sklep zoologiczny konkursie na kartkę świąteczną. Ponieważ w zabawie można było wygrać roczny zapas karmy dla psa, kobieta zdecydowała się na udział w konkursie i przygotowała kartkę, na której znalazły się zdjęcie Zeldy z dorobioną z piany brodą św. Mikołaja i żartobliwa sentencja.

Praca wygrała konkurs i zwróciła uwagę firmy Hallmark, która oferuje m.in. pocztówki, ubrania, biżuterię i książki. Pracownikom firmy najbardziej spodobało się to, z jakim dystansem i humorem odniosła się do swojego psa Gardner. Głównym przesłaniem jej prac jest to, aby zawsze cieszyć się tym, co się ma.

Carol Gardner podjęła współpracę z firmą Hallmark i stanęła na nogi nie tylko finansowo, ale znalazła nowy sposób na życie. A Zelda, która jest bohaterką prac swojej właścicielki, swym wyglądem rozbawia tysiące ludzi, do których trafiają kartki, kalendarze i kubki z wizerunkiem buldożki. KO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments