Butcher’s Pet Care zadbał o potrzeby czworonogów

Fot. Facebook

Wyjątkowy plac zabaw dla psów Wilanów Dog Park otwarto w sobotę 23 sierpnia na plaży Wilanów. Warszawskie czworonogi mają wreszcie miejsce, gdzie mogą aktywnie spędzić czas ze swoimi opiekunami, a także poznać chętnych do wspólnej zabawy pobratymców.

Pomysł utworzenia placu zabaw dla psów zrodził się w firmie Butcher’s Pet Care, która jest producentem znanej karmy dla psów. Sojusznikiem w tym przedsięwzięciu okazali się urzędnicy z dzielnicy Wilanów w Warszawie. Pierwsze czworonogi pojawiły się na placu w sobotnie przedpołudnie zaraz po otwarciu. Wraz ze swoimi opiekunami na ogrodzonym terenie o powierzchni blisko 1000 m2 testowały różne urządzenia zamontowane specjalnie dla nich, takie jak slalom, równoważnia, kładka, tuby oraz regulowane drążki do skoków. Powód do zadowolenia mieli właściciele mikropsów, dla których wydzielono osobną sekcję, aby mogły się bawić na dostosowanych do swojego wzrostu przyrządach i nie musiały mieć bezpośredniego kontaktu z większymi pobratymcami.

W tym wyjątkowym miejscu, psy będą mogły nie tylko się wybiegać, ale przede wszystkim spędzić aktywnie czas na zabawie. – Idei  oraz urządzeń, jakie powinny się znaleźć na miejskim placu zabaw szukaliśmy głównie w rozwiązaniach amerykańskich. W Stanach Zjednoczonych place zabaw dla psów, szczególnie w dużych miastach, są naturalną częścią krajobrazu. Ich funkcje i bezpieczeństwo konsultowaliśmy z ekspertami: behawiorystą i weterynarzem – mówi Grażyna Leloch-Wilgat, International Marketing Manager Butcher’s Pet Care.  Firma Butcher’s Pet Care planuje, że na terenie placu zabaw dla psów będą udzielane porady lekarsko-weterynaryjne, a także organizowane zawody, pokazy tresury i inne atrakcje prowadzone przez profesjonalistów. Najbliższe już w sobotę, 2 września.  Szczegóły pojawią się na Fanpage’ach firmy Butcher’s Polska (https://www.facebook.com/DobrzeNamZeSoba) oraz dzielnicy Wilanów (www.facebook.com/pages/Dzielnica-Wilanów/194577227252620).

Plac zabaw Wilanów Dog Park znajduje się u zbiegu ulicy Przyczółkowej i Wilanowskiej, wejście od Alei Wilanowskiej. Zapraszamy użytkowników naszego portalu do dzielenia się swoimi wrażeniami z odwiedzin tego miejsca i zdjęciami na tablicy naszego fanpage’a Mój Pies. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments