Czekoladki dla policjantek za uratowanie rottweilera - Psy.pl

Czekoladki dla policjantek za uratowanie rottweilera

Pewna policjantka z Londynu wykazała się empatią i mimo że nie leżało to w jej obowiązkach, pomogła psu należącemu do bezdomnego mężczyzny. W ramach wdzięczności otrzymała słodki podarunek.

Dwuipółletniego rottweilera Rocco potrącił samochód. Pies został ranny w tylną łapę. Policjantka Lou Richards wraz z dwiema innymi policjantkami znalazła czworonoga i zawiozła go do najbliższej kliniki weterynaryjnej.

Szybko się okazało, że właścicielem psa jest Darren Thornton, bezdomny mężczyzna. Gdy lekarze się o tym dowiedzieli, wyleczyli rottweilera za darmo. Za leczenie psa chciała zapłacić kobieta kierująca samochodem, pod koła którego wbiegł Rocco, mimo że do wypadku doszło zupełnie nie z jej winy.

Trzy dni po zdarzeniu do policjantek dotarła tajemnicza przesyłka. W paczce było pudełko czekoladek i świąteczna kartka z życzeniami oraz podziękowaniami za uratowanie Rocco.

W przeszłości Darren Thornton pracował jako opiekun psów – wyprowadzał czworonogi zapracowanych właścicieli na spacery. Rocco był jednym z tych psów, należał do starszej pani. Kiedy ta trafiła do domu spokojnej starości, Thornton wziął rottweilera pod opiekę na stałe.

Dla Lou Richards był to ostatni dzień pracy przed odejściem na emeryturę. Jak powiedziała, te podarunki znaczą dla niej więcej, niż cokolwiek innego, co otrzymała przez wszystkie lata pracy. AW

Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *