Daj wirtualną adopcję w prezencie pod choinkę

Jurga Phothograpy / www.przytulisko.glowno.pl

Wolontariusze z Przytuliska dla zwierząt w Głownie proponują dokonanie wirtualnej adopcji w imieniu brata, mamy, kuzyna czy przyjaciela i ofiarowanie jej w prezencie.

Wolontariusze z Przytuliska dla zwierząt w Głownie nie tylko chodzą na spacery ze swoimi podopiecznymi, nie tylko sprzątają ich boksy, ale także myślą, jak poszerzyć krąg ludzi wrażliwych na krzywdę. I wymyślili. Proponują dokonanie wirtualnej adopcji na miesiąc w imieniu brata, mamy, kuzyna czy przyjaciela i ofiarowanie jej w prezencie. Nazwali swą akcję: „Okaż łapę, podaj serce. Wirtualna adopcja pomysłem na prezent”. 

 

 

Gapa trafiła do Głowna z rodzeństwem. Ma ok. 8 tygodni i jest rezolutna.

 

Zima to nie jest przyjazny czas dla zwierząt, zwłaszcza bezdomnych, dlatego każda wirtualna adopcja poprawi ich warunki w schronisku, zapewni lepszą karmę czy opiekę lekarza weterynarii, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

 
Maszę, wychudzoną, znaleziono przy wjeździe do Głowna.
 
JAK PODAROWAĆ WIRTUALNĄ ADOPCJĘ?

– Wypełnij formularz akcji „Okaż łapę, podaj serce…” na
http://www.przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm.
– Wyślij go e-mailem na adres [email protected]łowno.pl.
– Wpłać dowolnej wysokości datek na utrzymanie konkretnego zwierzęcia (numer konta na http://www.przytulisko.glowno.pl).
– W ciągu kilku dni otrzymasz imienne potwierdzenie wirtualnej adopcji wystawione na nazwisko osoby obdarowanej.
– Świąteczna wirtualna adopcja w ramach akcji „Okaż łapę, podaj serce…” obowiązuje przez miesiąc od daty podanej jako początkowa w formularzu. Później wirtualny opiekun zwierzęcia może kontynuować adopcję, ale nie musi tego robić. 
 
 
Hasio ma ok. 4 lat i od dawna wypatruje kogoś, kto zabierze go do nowego domu.
 

Jeśli obdarowany mieszka w okolicach Głowna (województwo łódzkie, powiat zgierski) może też odwiedzić swojego podopiecznego i zabrać go na spacer. Jeśli dotąd nie miał bliskiego kontaktu z psami, być może przekona się, co to znaczy wierność i oddanie czworonożnego przyjaciela, i sam będzie kontynuował wirtualną adopcję? MC

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments