Dlaczego ratujemy

fot. Theron Humphrey

50 historii przygarniętych psów z 50 amerykańskich stanów opowiedział za pomocą aparatu fotograficznego 30-letni Theron Humphrey.

Nie chcę oglądać smutnych psów w klatkach. Psy schroniskowe to nie zwierzęta drugiej kategorii, dlaczego więc je tak przedstawiamy? – pyta Theron Humphrey na łamach „The Huffington Post”. Ten amerykański fotograf przy wsparciu marki Purina One przez cały rok podróżował po Stanach Zjednoczonych, by fotografować psy i ludzi, którzy je przygarnęli. Robił to w ramach projektu Why We Rescue. W efekcie powstało 50 pięknych historii. – Jeśli choć jedna osoba po obejrzeniu tych zdjęć pójdzie do schroniska i adoptuje psa, uznam, że warto było – mówi Theron. MC

Lipton i Chara (Zachodnia Wirginia): Lipton nauczył mnie cierpliwości. Przez długie lata nie potrafiłam jej w sobie wyrobić.

Triple Coupon Thursday i Stephen (Georgia): To wspaniałe, że mogę opiekować się pitbulem i pokazywać naturę tych psów ludziom. Chcę, by zobaczyli, jak bardzo przyjazne mogą być te psy.

Angela (Karolina Południowa) ma 6 swoich psów i opiekuje się ponad 30 bezdomnymi, prowadząc własne schronisko: To szaleństwo, ale dobre szaleństwo.

Frankie oraz David i Tereasa (Wisconsin): Frankie był przez pół roku w domu tymczasowym. 20 godzin na dobę był trzymany w klatce. Nikt się nim nie interesował. Pojechaliśmy tam, a gdy usiadłam, Frankie przeszedł przez pokój i położył mi głowę na kolanach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments