Dogwart. Rozwiązanie quizu

fot. Shutterstock

W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 8/2021, który ukazał się 6 września opublikowaliśmy quiz. Jakiego przedmiotu w psim Hogwarcie uczyłby twój pupil? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Rok szkolny już się zaczął. Do szkół wrócili nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele. Czy twój pupil wydaje się trochę bardziej nieobecny? To być może dlatego, że jest nauczycielem! A jego miejsce pracy to Dogwart! Jeśli jesteś ciekawy, jakiego przedmiotu w psim Hogwarcie uczyłby twój pupil? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Dogwart. Jakiego przedmiotu uczyłby twój pupil?

Na przedostatniej stronie gazety Mój Pies i Kot nr 8 znajduje się quiz. Aby go rozwiązać, przyda się kartka, długopis i kilka minut wolnego czasu. Przeczytaj uważnie pytania i zaznacz te odpowiedzi, które twoim zdaniem są właściwe. Chcesz poznać odpowiedź na pytanie, jakiego przedmiotu uczyłby twój pupil w Dogwarcie? Policz, która odpowiedź, A, B, C czy D pojawia się najczęściej i sprawdź rozwiązanie!

Przewaga odpowiedzi A

  • Psieliksiry

Czy twój pupil to trochę tajemnicza i mroczna postać, a do tego lubi wąchać i tarzać się w podejrzanych płynach? Z całą więc pewnością jest nauczycielem w Dogwarcie i wykłada… psieliksiry! Jego zachowanie, choć tobie wydaje się trochę dziwne lub nawet odrobinę obrzydliwe, to w rzeczywistości praca. I to naukowa!

Przewaga odpowiedzi B

  • Psieobrażenia (transdogacja)

Przewaga odpowiedzi B oznacza tylko jedno. Twój pupil wykłada psieobrażenia! Jest bardzo lubianym i szanowanym nauczycielem. A do tego ekspertem w swoim fachu! Teraz już nie powinno dziwić cię, że gdy pupil zbije twój ulubiony wazon czy pogryzie nowe buty – dosłownie rozpływa się w powietrzu.

Przewaga odpowiedzi C

  • Opieka nad porzuconymi potrawami

Twój pupil to trochę gapa, ale dobry pedagog. Wykłada bardzo ważny przedmiot, a co więcej jest lubiany przez uczniów. Opieka nad porzuconymi potrawami to bardzo ważna umiejętność. Wystarczy jeden semestr, aby uczniowie nauczyli się rozpoznawać jedzenie, które można bezkarnie zwinąć z talerza, od tego, o które będą pretensje i awantura…

Przewaga odpowiedzi D

  • Obrona przed białą mazią (pianą)

To chyba najbardziej wyczekiwane zajęcia w całym semestrze! Studenci uczą się na nich, jak unikać kąpieli! Chodzenie po błocie – poziom podstawowy. Picie z kałuży bez moczenia łap. A w końcu – ucieczka z wanny level expert! Nie są to proste zajęcia i wcale nie jest łatwo je zdać, ale twój zwierzak to wyrozumiały i cierpliwy wykładowca.

Chcielibyście, żeby wasz pupil wykładał w Dogwarcie? Pewnie, że tak! Dajcie znać w komentarzu, jakiego uczyłby przedmiotu! Co wam wyszło?

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dodeczeq
Dodeczeq
2 miesięcy temu

Mój to coś pomiędzy C a D