Goldeny i tosy zagrają z Orkiestrą

WOŚP 2011

Kolejny rok z rzędu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą – w kilku miastach Polski – kwestować golden retrievery. Po raz pierwszy w akcji wezmą też udział psy rasy tosa.

Sztab „Golden retrievery” zaopatrzy się w niedzielę 8 stycznia w 35 puszek WOŚP-u, ale kwestujących – tych czworo- i dwunożnych – będzie o wiele więcej. Przedstawicieli sztabu goldenów można będzie spotkać w Trójmieście (10-14 okolice molo w Sopocie, od 16 Targ Węglowy i ulica Długa w Gdańsku), Białymstoku (początek kwestowania o 11 w okolicy Rynku Kościuszki ulic Suraskiej i Lipowej), Olsztynie (zbiórka o 12 przy skrzyżowaniu ulic Staromiejskiej i św. Barbary), Warszawie (zbiórka o 11 przy głównym wejściu do Galerii Mokotów), Częstochowie (spotkanie o 11 na placu Biegańskiego przy Ratuszu), Poznaniu (zbiórka o 9 przy Zamku, o 12.10 na Starym Rynku, ponownie przy Zamku o 14.30), Tarnowie (od 14 na Rynku), Krakowie (zbiórka pod Bramą Floriańską od strony Barbakanu, a potem kwestowanie na Rynku i na Plantach), Katowicach (9.30 przy giełdzie sportowej ul. Ceglana w Katowicach), Gliwicach (13 na placu Krakowskim) i Wrocławiu (10.30 na placu Jana Pawła II).

Hodowcy i miłośnicy tos wraz z 15 czworonogami tej rasy będą kwestować na warszawskiej Starówce. Chcą nie tylko pomagać Orkiestrze, ale i budować pozytywny wizerunek rasy.  ACh

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments