Horoskop dla psa na 2011

 

Baran to zdecydowanie najszczęśliwszy i najbardziej beztroski zodiakalny znak w 2011 r. Nie będą go też nękać problemy zdrowotne.
Za to przed Bykiem okres wielkich podróży. Najlepsze miesiące to czerwiec, lipiec i sierpień.
Psy spod znaku Bliźniąt zmienią miejsce zamieszkania, a te schroniskowe mogą liczyć na znalezienie nowego domu. Prawdopodobnie już w styczniu lub w lutym.
Czworonogi, które przyszły na świat pod znakiem Raka, czeka okres wzlotów i upadków. Najlepsze dni trafią im się w czerwcu i w grudniu.
Lwy będą miały problemy w ludzkiej rodzinie, możliwa jest separacja lub rozwód opiekunów. Na pocieszenie pozostaje im, że zdrowie nie będzie szwankować.
Pies urodzony pod znakiem Panny będzie miał sporo energii i spędzi najbliższe 12 miesięcy przede wszystkim na zabawie. Najfajniejsza przytrafi się w listopadzie i w grudniu.
Dla Wag najlepiej byłoby przeczekać ten rok i obudzić się już w 2012 ze względu na nerwową atmosferę i nieporozumienia w rodzinie.
Skorpiony dzięki wpływowi Plutona będą się mogły zatracić w zabawie.
Właściciele czworonogów spod znaku Strzelca powinni zwrócić na nie szczególną uwagę. W powietrzu wisi nawet groźba ucieczki.
Koziorożce czeka rok przemian. Odkryją też, dotąd nieznane, nowe możliwości rozwoju.
Dla Wodników 2011 r. będzie trochę w kratkę: z jednej strony dużo radości ale nie ominą ich też rozczarowania. Za rogiem czai się bardzo realna groźba depresji,  lepiej nad nimi czuwać. 
Psy urodzone w konstelacji Ryb dzięki wpływom Jowisza i Neptuna przeżyją fantastyczne miesiące, pełne wigoru, energii i ogromnej siły. Lepiej jednak uważać na pożywienie, bo przewód pokarmowy to w tym roku ich pięta achillesowa. KKA