Jak zadbać o zdrowe zęby i przyjemny oddech psa


Przyjemność zabawy z naszymi psami przytulania ich mogą zepsuć kłopoty z uzębieniem, a więc nieprzyjemny oddech. Co robić, by tego uniknąć?

Gryzaki do żucia
8in1 Dental Delights

Unikalne połączenie środka do pielęgancji zębów, gryzaka oraz wyśmienitego przysmaku. Zawierają dużą porcję smacznego mięsa z kurczaka owiniętą twardą skórą wołową. Intensywnie pachną, a wystające z brzegów mięso zachęca psa do tego, by jak najszybciej dostać się do środka. Zbilansowana mieszanka minerałów działa jak pasta do zębów i sprawia, że pies ma białe zęby i świeży oddech. Gryzaki są bogate w potrzebne minerały i zawierają tylko 2% tłuszczu. Dostępne są w różnych rozmiarach, dostosowanych do wielkości psa.

Filety z kurczaka na świeży oddech dla psów
8in1 Fillets Pro Breath 80 g

Najwyższej jakości filety z kurczaka z unikalnym nadzieniem Nutri-Center, zawierające miętę pieprzową i pietruszkę wpływające na świeży oddech. To zdrowa niskotłuszczowa (maksymalnie 5% tłuszczu)  przekąska między posiłkami. Filety z dodatkiem mięsa z kurczaka nie tylko smakują wyśmienicie, ale i jednocześnie wspomagają zdrowie Twojego psa. 8in1 Fillets Pro Brath są dostępne wielkości S i L w opakowaniach z zapięciem strunowym o pojemności 80 g w czterech smakach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments