Jakie zwierzę do ciebie pasuje? Rozwiązanie quizu


W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 3/2020, który ukazał się 9 marca, opublikowaliśmy quiz. Jakie zwierzę do ciebie pasuje? Oto rozwiązanie!

0 – 16 punktów

  • Żółwie, rybki

Poświęcenie to nie jest twoje drugie imię, ale masz zadatki na dobrego opiekuna. Jesteś obserwatorem, dlatego zwierzęta dobre dla ciebie to np. rybki lub żółwie. Pamiętaj jednak, że  choć rybka nie powie ci, że coś ją boli lub nie jest zadowolona z tego, jak się nią zajmujesz – to żywe zwierzę! Jeśli jednak odpowiednio zajmiesz się swoimi przyjaciółmi będziesz mieć dużo satysfakcji z podglądania świata, w którym żyją.

17 – 32 punktów

  • Kot

Odpowiedzialny, zorganizowany i troskliwy – taki właśnie jesteś! Świetnie! To oznacza, że będziesz idealnym opiekunem dla kota. A za twoje oddanie, kot z pewnością ci się odwdzięczy mruczeniem, barankami i przytulaskami.

33 – 48 punktów

  • Pies

Jesteś aktywny, lubisz sport i wiesz, jak ważny  życiu jest ruch, a to oznacza, że jeśli zdecydujesz się na psa – będziecie tworzyć zgrany duet! Czeka was razem wspaniała przygoda. Długie spacery po lesie, ćwiczenie sztuczek, a na koniec dnia wspólny odpoczynek na kanapie z przyjacielem u boku. Czy może być coś lepszego?

49 – 64 punktów

  • A może… pluszak?

Jesteś osobą towarzyską, lubisz spędzać czas poza domem. Jesteś pewien, że masz czas na opiekowanie się pupilem? Zwierzak to duża odpowiedzialność, wymaga uwagi miłości i dbania o jego potrzeby. Jeśli jednak czujesz wielką chęć opiekowania się zwierzakiem, ale nie chcesz rezygnować z dotychczasowego trybu życia – zostań wolontariuszem w schronisku. Będziesz mógł zabierać psy na spacery lub dotrzymywać towarzystwa spragnionym czułości kotom. Raz w tygodniu na początek wystarczy.

Autor: Alicja Kowalska