Już jest! Prenumerata magazynu „Mój Pies i Kot”


Specjalnie na prośbę czytelników "Mojego Psa i Kota" startujemy z prenumeratą! Od teraz magazyn możecie zamówić z dostawą do domu. I już żaden egzemplarz wam nie umknie!

Czy jest dostępna prenumerata „Mojego Psa i Kota”? Co robić, jak w sklepie nie ma najnowszego numeru? – takie pytania zadawaliście nam od dawna. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i uruchomić możliwość prenumerowania „Mojego Psa i Kota”. Teraz magazyn możecie kupić nie tylko w sieci sklepów Biedronka, ale również z dostawą bezpośrednio do waszego domu.

Prenumeratę można kupić w jednej z dwóch opcji – 5 kolejnych wydań lub 10. Pięć wydań kosztuje 39,95 zł (+ trzeba dopłacić 5 zł za wysyłkę), a 10 wydań to koszt 79,90 zł. Przy wybraniu opcji 10 wydań dodatkowo otrzymuje się prezent w postaci e-booka i nie trzeba już płacić za wysyłkę.

Każdy numer magazynu to pakiet 3 w 1: gazeta, gadżet i dwustronny plakat. „Mój Pies i Kot” ukazuje się co 5-6 tygodni. Dzięki prenumeracie żadne wydanie cię nie ominie!

Więcej informacji o prenumeracie, w tym formularz zamówienia, znajdziesz TUTAJ.

Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą magazynu „Mój Pies i Kot”, napisz do nas na adres: biuro@petstar.pl lub zadzwoń: 22 463 49 00.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments