Do końca głosowania zostało tylko 15 dni!


Plebiscyt "Serce dla Zwierząt" trwa w najlepsze, głosów mamy coraz więcej, ale nadal nie wiemy, kto wygra. Czasu jest coraz mniej, więc jeśli wśród nominowanych macie swojego faworyta, to jest ten moment, by oddać na niego swój głos.

Czternasta edycja plebiscytu „Serce dla Zwierząt” właśnie trwa. Laureata poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 13 czerwca w Warszawie.

Nagrodą Serce dla Zwierząt doceniamy osoby, które bez rozgłosu działają na rzecz zwierząt, są oddane sprawie i – mówiąc wprost – mają serce dla zwierząt.

W tym roku nominowaliśmy osiem osób. Są wśród nich znane twarze, ale i osoby, o których mało kto słyszał, a robią dla dobra zwierząt naprawdę wiele. Sylwetki wszystkich tegorocznych nominowanych przedstawiamy na stronie plebiscytu www.sercedlazwierzat.pl. Jeśli jeśli wśród nich wasz faworyt, koniecznie oddajcie na niego swój głos! Formularz do bezpłatnego głosowania znajduje się na dole strony plebiscytu. Głosy można oddawać również SMS-ami, a szczegółowa instrukcja znajduje się pod sylwetką każdego nominowanego.

Głosowanie trwa do 6 czerwca!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments